پلیس محلی فرجه: جاده چالوس بسته است

خبر عجیب

شفقنا- رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک فراجا از بسته شدن جاده چالوس خبر داد و از ترافیک سنگین در دو محور مواصلاتی کشور خبر داد.

به گزارش ایسنا شفقنا، سرهنگ احمد شیرانی درباره وضعیت ترافیکی جاده های کشور گفت: بر اساس گزارش های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک پلیس راه در سراسر کشور، ترافیک در محور کرج – قزوین در محدوده مگراویلا. منطقه و گزارش شده است که بزرگراه قزوین – کرج حدفاصل ساسانی تا پل فردیس نیمه پرتردد است. در محور تهران – پاکدشت در محدوده خاورشهر نیز وضعیت مشابهی وجود دارد. تردد در سایر محورهای مواصلاتی با آرامش صورت می گیرد و در طول آنها مشکل و گره ترافیکی خاصی وجود ندارد.

وی درباره محورهای دارای محدودیت حرکتی نیز گفت: تا پایان امروز محور کرج – چالوس در استان البرز حدفاصل بیلکان تا شهرستانک از ابتدای محور تا 50 کیلومتر مسدود است. علت این اقدام انجام کارگاه های راهداری در این محور بوده و در این مدت تردد از بزرگراه تهران – شمال و سایر محورها مانند هراز و فیروزکوه انجام می شود.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فرجه نیز با بیان اینکه محور قدیم خرم آباد – پلدختر تا اطلاع ثانوی مسدود است گفت: در این مدت تردد در مسیر جایگزین بزرگراه خرم آباد – پل زال و محور خرم آباد – انجام می شود. کوهدشت. محور ریگان – ایرانشهر در استان کرمان و محورهای لاسم – ارجمند و وزک – بلده در استان مازندران نیز تا اطلاع ثانوی مسدود است.

شیرانی از کاهش 4.1 درصدی تردد در جاده های کشور در 24 ساعت گذشته نسبت به روز گذشته خبر داد و گفت: همچنین ساعات اوج تردد بین 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعت 15 تا 16 است. همچنین پرترددترین محور کشور در این مدت، بزرگراه کرج – تهران و پس از آن بزرگراه کرج – قزوین، بزرگراه قزوین – کرج، بزرگراه تهران – کرج و ساوه – تهران بوده است.

  بهزادی: تورم و توجه به مسائل زیست محیطی از اولویت های امسال «اعتماد» است

وی درباره وضعیت هواشناسی راه های کشور نیز گفت: در حال حاضر اطلاعاتی از پدیده های هواشناسی در جاده ها وجود ندارد. اما رانندگان باید برای رانندگی در فصل سرد آماده باشند و قبل از شروع سفر از سالم بودن برف پاک کن و سیستم گرمایش خودرو خود مطمئن شوند. همراه داشتن چرخ زنجیر برای عبور از گردنه های برفی توصیه می شود. همچنین در هنگام بارندگی، هنگام رانندگی با سرعت مطمئنه، رانندگان باید فاصله معقولی را از وسیله نقلیه روبروی خود حفظ کنند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا با اعلام شماره تلفن 120 از رانندگان خواست قبل از شروع سفر با این شماره تماس گرفته و با آگاهی از وضعیت جوی و ترافیکی کشور بهترین مسیر و زمان سفر خود را انتخاب کنند. جاده ها

دیدگاهتان را بنویسید