پرسینگ تیم ملی فوتبال ایران عالی بود

به گزارش خبرگزاری موج، تیم های ملی فوتبال ایران و انگلیس در داخل مسابقات جام جهانی آنها در سال 2022 به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت این دیدار با نتیجه 6 بر 2 به سود تیم ملی فوتبال انگلیس به پایان رسید.

میسون مانت، هافبک تیم ملی انگلیس پس از بازی مقابل ایران گفت: شروع بسیار خوبی بود. ما به آنچه می خواستیم رسیدیم. مسلماً پیروزی در بازی اول به ما اعتماد به نفس زیادی می دهد. می دانیم بازی بعدی مقابل آمریکا چقدر سخت و مهم است. شروع خوبی بود و ما مثبت نگاه می کنیم و می خواهیم این روند خوب را ادامه دهیم.

هافبک تیم ملی انگلیس گفت: مصدومیت ها و وقفه های بازی تاثیرگذار بوده است. نیمه اول خیلی طولانی بود و کاملاً با حالت عادی متفاوت بود.

مونت خاطرنشان کرد: بازی های لیگ برتر به ما کمک می کند تا برای این جام آماده شویم. ما همیشه در بازی های لیگ برتر آماده هستیم و این باعث شد اینجا هم آماده باشیم. فکر می‌کنم در این لحظه خیلی خوب است که بهترین سطح خود را نشان دهیم.

هافبک تیم ملی فوتبال انگلیس در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه بین تصور و عملکرد ایران در زمین تفاوت زیادی وجود دارد، گفت: فکر می کنم در همه بازی ها با نهایت احترام به حریف به زمین می رویم و همه سعی می کنیم خودم بهترین عملکردمان را بدهیم. . سعی می کنیم از برنامه و تاکتیک خود برای پیروزی در مسابقه استفاده کنیم.

وی ادامه داد: اتفاقا تیم ملی ایران بسیار جنگنده بود و در زمان پرس فشار زیادی به خط دفاعی ما وارد کرد. آنها در پرس خوب بودند اما به نظرم بازی ما در خط دفاع خوب و مناسب بود و توانستیم بین بازیکنان ایران فضاسازی کنیم و برای خودمان موقعیت درست کنیم.

  وزیر امور خارجه ایران: هیچ مذاکره مستقیمی بین ایران و آمریکا وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید