ورود یک فرد مسلح به کوی دانشگاه قلابی است و یک وضعیت عادی است

ورود یک فرد مسلح به کوی دانشگاه قلابی است و یک وضعیت عادی است

روابط عمومی دانشگاه تهران در اطلاعیه ای اعلام کرد هرگونه ورود افراد غیر وابسته به دانشگاه به خوابگاه های دانشجویی صحت ندارد و وضعیت خوابگاه ها عادی است.

به گزارش خبرگزاری موج، روابط عمومی دانشگاه تهران در پی انتشار شایعه ای در فضای مجازی مبنی بر ورود یک فرد مسلح به یکی از خوابگاه های این دانشگاه، در پیامی اعلام کرد: هرگونه ورود افراد غیر وابسته به دانشگاه به خوابگاه های دانشجویی صحت ندارد و وضعیت خوابگاه عادی است.

روابط عمومی دانشگاه تهران اعلام کرد: برخی از کاربران شبکه های اجتماعی شایعه ورود فردی مسلح به یکی از خوابگاه های دانشگاه تهران را منتشر می کنند. گزارش‌های معاونت دانشجویی و حراست دانشگاه تهران از خوابگاه‌های دانشگاه نشان می‌دهد که این شایعه کذب است و وضعیت خوابگاه‌های دانشگاه تهران عادی است.

در این پیام تاکید شده است: پس از انتشار این خبر، مدیرکل و معاونان اداره کل حراست دانشگاه تهران با حضور در کوی دانشگاه، مشکل ادعایی را مشاهده کردند و گزارش ارسالی حاکی از کذب بودن این مشکل است.

روابط عمومی دانشگاه تهران در این پیام یادآور می‌شود: در روزهای اخیر عده‌ای با سازماندهی جنگ شناختی و عملیات روانی در شبکه‌های اجتماعی و شایعه‌سازی مبنی بر ورود فرد مسلح به دانشگاه در تلاش هستند جامعه و بخش‌های مختلف از جمله دانشگاه را خطرناک جلوه دهند. خوابگاه تهران نیز از اقدام در همین راستا قدردانی می کند، اگرچه سابقه تلاش شورشیان برای ورود مواد محترقه و همچنین سلاح سرد به دانشگاه در دو ماه گذشته وجود دارد، اما با تلاش و تدابیر امنیتی و تلفات امنیتی فیزیکی و افسران حراست دانشگاه تهران. عاملان این پروژه ها ناکام ماندند و تحویل پلیس شدند.

  آفتاب یزد: پدیده نشت اطلاعات در دنیای سیاست

دیدگاهتان را بنویسید