نمایش ناامیدکننده تکواندوکاران در عرصه جهانی

نمایش ناامیدکننده تکواندوکاران در عرصه جهانی

تیم ملی تکواندو ایران با کسب سه مدال برنز و حذف 10 نماینده به کار خود در مسابقات جهانی تکواندو 2022 مکزیک پایان داد.

به گزارش خبرگزاری موج، در آخرین روز از رقابت های تکواندو قهرمانی جهان 2022 مکزیک حسین لطفی با وزن 58- کیلوگرم و مهلا مومن زاده با وزن 46- کیلوگرم آخرین نمایندگان ایران در این رقابت ها بودند که با شکست از دور رقابت ها حذف شدند. به رقبای خود رفتند.

مهلا مومن زاده 46- کیلوگرم در دور نخست مقابل سون هوانگ از چین تایپه با پیروزی در دور نخست با 6 بریک، دو دور بعدی را با نتایج 5 بر 4 و 5 بر 1 واگذار کرد و از دور رقابت ها کنار رفت.

حسین لطفی نماینده ایران در وزن منهای 58 کیلوگرم در روز پایانی بود که در دور اول مقابل دیوید فونتس از گواتمالا با نتیجه 2 بر صفر به برتری رسید. وی سپس آدریان ویسنته از اسپانیا را با نتیجه 2 بر یک شکست داد و در مبارزه سوم با نتیجه 2 بر صفر مقابل عمر لاکال از مراکش پیروز شد و به مرحله یک چهارم نهایی رسید اما در آن مرحله با نتیجه 2 بر صفر مغلوب محمد خلیل جندابی دارنده مدال نقره شد. المپیک و سه رنکینگ جهانی توسط تونس شکست خورد و نتوانست مدال بگیرد.

به این ترتیب تیم ملی تکواندو ایران در این دور از رقابت ها با سه مدال برنز رضا کلخور در وزن 68- کیلوگرم، مهران حشرداری در وزن 80- کیلوگرم و سجاد مردانی در وزن 87+ کیلوگرم و حذف 10 نماینده دیگر ایران به کار خود پایان داد. ..

  عملیات اجرایی مترو پردیس با مجوز شهرداری تهران متوقف شد

مهدی حاجی موسایی، متین رضایی، ابوالفضل عباسی، غزل سلطانی، ناهید کیانی، نرگس میرنوالهی، زینب اسماعیلی و اکرم خدابنده دیگر بازیکنان ایرانی بودند که از دور مسابقات کنار رفتند.

بیژن موکانلو و مینو مداح به ترتیب هدایت تیم های ملی تکواندو مردان و بانوان ایران را بر عهده دارند.

دیدگاهتان را بنویسید