معترضان برای رسیدن به اهداف خود لازم نیست تروریست باشند

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، حجت الاسلام محمدحسین بلک با تسلیت شهادت جمعی از هموطنان در 2 حادثه تروریستی در اصفهان و ایذه، نظام اسلامی با صبر و حوصله سعی کرد این افراد را از هم دور نگه دارد، اما صبر و شکیبایی امام زمان (عج) نظام اسلامی دارای آستانه معینی است نه سنگ بنا، مصالح امنیتی یک ملت با بی نظمی و تجاوزات عده ای معدود تهدید می شود و لذا همه مردم باید به محدودیت ها و حقوق خود توجه کنند و وسیله ای برای رسیدن به آن نباشند. اهداف تروریست ها

وی افزود: یاد و خاطره عزیزانی که در 4 آبان کشته شدند را گرامی می داریم. این افراد افراد بی گناهی بودند که به طور عادی زندگی می کردند و به طرز وحشیانه ای مورد حمله تروریست ها قرار گرفتند.

این مسئول گفت: آنچه این روزها به یاد داریم حماسه ای در اصفهان بود که در یک روز 370 شهید به خاک سپرده شدند و روز دیگر جوانان عزیز اسلحه خود را زمین نگذارند و خیل عظیمی از آنان به جبهه رفتند.

مدیر کل کمک ها و امور خیریه استان اصفهان ادامه داد: این درس بزرگی است که دشمن هرگز نخواست بداند که در ایران اسلامی هر شهیدی که غرق در خون است جوانان زیادی دارد که این راه را بسیار طولانی تر ادامه می دهند. و سخت.

وی با اشاره به اشتراک دو حادثه تروریستی 4 آبان در استان های خوزستان و اصفهان، تصریح کرد: در این دو حادثه و همچنین حوادث دیگری که این روزها در کشور شاهد آن بودیم، نشان از مردم می روند زیرا دشمن در تمام نیرنگ ها و مردانش شکست خورده است و این نشان از ناامیدی آنهاست.

  کاهش تخریب ، اشغال و سوء استفاده از اراضی ملی در خراسان رضوی

حجت الاسلام بلک افزود: دشمن بداند که خون های زیادی در کشور ایران نثار شده است و نظام اسلامی میراث بی نظیری است که حفظ و حراست از آن به قیمت خون ما تمام می شود.

وی ابراز امیدواری کرد که عاملان دو حادثه تروریستی اخیر در اصفهان و ایذه هر چه زودتر به سزای اعمال خود برسند.

مدیرکل کمک های خیرین و امور خیریه استان اصفهان بابیان اینکه معترضان و منتقدان در خیابان ها باید توجه داشته باشند که حضور آنها در خیابان ها عامل بروز چنین حوادثی است، گفت: در این خصوص باید توجه داشته باشند که در خیابان ها حضور دارند. مردم را از هم دور نگه دار، اما صبر نظام اسلامی نیز آستانه مشخصی دارد و نباید با بی نظمی و تجاوز چند نفر، مصالح امنیتی یک ملت تهدید شود و همه مردم به محدودیت ها و حقوق خود توجه کنند. و عاملی برای رسیدن به اهداف تروریست ها نباشد.

وی با بیان اینکه مردم ایران همواره در پیشگاه مسئولان عمل کرده اند، گفت: در روزهای گذشته به ویژه در 22 آبان با حضور میلیونی مردم از اقشار و رده های سنی مختلف، همگی به دفاع از انقلاب و انقلاب پرداختند. رژیم

حجت الاسلام بلک توجه مردم را معطوف به تصمیمات مهم نظام دانست و ادامه داد: کسانی که نیاز به نصیحت دارند، مردم فریب توطئه های دشمن هستند و امیدواریم مردم با صبر و حوصله و همراهی خود تا این لحظه همکاری کنند. شورش ها خاموش می شود

دیدگاهتان را بنویسید