مجهزترین طرح در حوزه بهداشت و درمان تا دهه فجر افتتاح می شود

مجهزترین طرح در حوزه بهداشت و درمان تا دهه فجر افتتاح می شود

منصوری گفت: مجتمع و بیمارستان مهدی (عج) درمانگاه تهران به عنوان بزرگترین و مجهزترین پروژه بهداشتی و درمانی تا دهه فجر امسال به بهره برداری کامل می رسد.

به گزارش خبرگزاری موج، محسن منصوری معاون اجرایی رئیس جمهور در بازدید از مجتمع پزشکی و بیمارستان بالینی مهدی (عج) تهران گفت: این مجتمع بهداشتی و درمانی بزرگترین و مجهزترین پروژه در حوزه بهداشت و درمان است که انشاالله تا دهه فجر امسال به بهره برداری کامل می رسد.

وی افزود: ساختمان این مجتمع درمانی و بیمارستان 1000 تختخوابی توسط خیرین کلنگ زنی و با 100 بیمار در مرحله آزمایشی راه اندازی شد و این پروژه یکی از بزرگترین پروژه های بهداشتی و درمانی کشور است. این طرح با کمک ظرفیت تخصصی در حوزه پزشکی و با حمایت دولت سیزدهم اجرا می شود.

معاون اجرایی رئیس جمهور ادامه داد: این بیمارستان یکی از مراکز درمانی بسیار مجهز و تخصصی است که در محوطه بیمارستان امام خمینی (ره) با 1500 تخت ساخته شده است و در صورت تاسیس 1000 تخت به ظرفیت این مجموعه بیمارستانی اضافه می شود. . حدود 30 درصد از افرادی که در زمینه پزشکی، بهداشت و درمان هستند بخشی از آموزش های خود در این مجموعه خواهند بود. با راه اندازی این مجموعه، ظرفیت هزار تخت بیمارستانی به ظرفیت شبکه بهداشت و درمان کشور افزوده می شود.

منصوری گفت: پنجشنبه گذشته در سفر به استان ایلام از یک بیمارستان بین المللی با 367 تخت بازدید کردیم که مرحله اول آن با 100 تخت مورد بهره برداری قرار گرفت.

  در پی وقوع سیلاب در برخی جاده های یزد خطر فرونشست وجود دارد

وی همچنین بیان کرد: عملکرد دولت سیزدهم کار میدانی و جهادی است. نظر رئیس جمهور این است که به جای اینکه پشت میز بنشینیم و کیف ها را مدیریت کنیم، باید به مشکلات موجود در زمین نگاه کنیم. بررسی دقیق مسائل قطعا موثر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید