عملکرد ما مقابل ایران خوب بود

    عملکرد ما مقابل ایران خوب بود

سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس درباره دیدار این تیم مقابل ایران توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری موج، تیم های ملی فوتبال ایران و انگلیس در داخل مسابقات جام جهانی آنها در سال 2022 به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت این دیدار با نتیجه 6 بر 2 به سود تیم ملی فوتبال انگلیس به پایان رسید.

دروازه جنوبی سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس درباره دیدار این تیم مقابل ایران گفت: در پایان بازی به خاطر برد با آن اختلاف (به خاطر دو گلی که خوردیم) کمی ناراحت شدم. باید واقعا خوشحال باشیم که اینطور بازی کنیم. آماده به نظر می رسیدیم. بازیکنان واقعا خوب عمل کردند.

وی افزود: حرکت ما واقعا خوب بود. واقعا باید خوشحال باشم اما در این مرحله از بازی نباید دو گل دریافت کنیم. ما باید در بازی با آمریکا کار درست را انجام دهیم. این یک شروع عالی است، اما ما باید بهتر از این کار کنیم.

سرمربی تیم ملی انگلیس ادامه داد: ما تمرکز خود را از دست دادیم و زمانی که با سرعت کمتری بازی می کنیم به اندازه کافی موثر نیستیم. زمان اضافه شده بازی در دو نیمه، 24 دقیقه، زمان زیادی برای تمرکز است. مهاجمان ما تهدیدی برای ایران بودند و دفاع تحت کنترل ما بود.

ساوتگیت افزود: حرکت ویلسون روی گل آخر را خیلی دوست داشتم. او می توانست خودخواه باشد، اما تیم را در اولویت قرار داد. من باید بیشتر هیجان زده باشم! اما من باید تیم را در مسیر درست نگه دارم و باید بهتر باشیم.

  بیش از 600 اسیر فلسطینی از این بیماری رنج می برند

دیدگاهتان را بنویسید