رئیس پژوهشکده رویان: نسل جدید پزشکی با علوم پایه گره خورده است

5027fhongMTkE5DbOIK1N خبر عجیب

شفقنا- رئیس پژوهشگاه رویان در مراسم انعقاد تفاهم نامه با آموزش و پرورش گفت: با کشف استعدادها در حوزه علوم پایه آینده خوبی را برای توسعه علم در کشور رقم می زنیم.

به گزارش شفقنا، از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، عبدالحسین شاهوردی با قدردانی از نگاه مثبت وزیر آموزش و پرورش به پژوهشگاه رویان و حمایت های این وزارتخانه، گفت: امیدوارم این نگرش مثبت باشد. پاسخ شایسته گروه رویان را به دنبال خواهد داشت.

وی افزود: چشم انداز پژوهشگاه رویان گسترش فرهنگ کاری و حرفه ای برای ایجاد آینده ای روشن برای کشورمان با کمک آموزش و پرورش است.

شاهوردی با اشاره به اینکه پژوهشگاه رویان اقدامات و برنامه هایی برای معرفی دانش آموزان به این رشته دارد ادامه داد: یکی از برنامه ها ایجاد آزمایشگاهی برای دانش آموزان است تا فرصت و زمینه آشنایی دانش آموزان با سلول ها و کار در آزمایشگاه را فراهم کند. .

رئیس پژوهشکده رویان تاکید کرد: در حد توان حرکت می کنیم و امیدواریم با نگاه خوب وزارت آموزش و پرورش، غنچه ای که در رویان باگوت شکل گرفته تداوم یابد و تقویت شود تا در مدارس اثرگذار باشد. و در بین دانش آموزان

وی گفت: نسل جدید پزشکی با علوم پایه گره خورده است. امروز شاهد انقلاب دوم در دنیای پزشکی به دلیل رشته هایی مانند سلول های بنیادی هستیم که البته نیازمند سربازان ویژه و افراد دوست داشتنی است تا در کنار افرادی که به صورت بالینی کار می کنند، پایه گذار اتفاقات خوبی برای آینده این کره خاکی باشند.

  توافق هسته ای با ایران هرگز به ضرر سوریه نخواهد بود

شاهوردی خاطرنشان کرد: این اتفاقات خوب باید از مدرسه شروع شود و قطعا همراهی نظام آموزش و پرورش در این مسیر بسیار مهم و ارزشمند است.

دیدگاهتان را بنویسید