جام جهانی 2022; شکست سنگین تیم ملی ایران از انگلیس در اولین دیدار

ملی ایران 3 خبر عجیب

شفقنا- تیم ملی ایران در اولین بازی مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، امروز دوشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۱ (۳۰ آبان ماه ۱۳۹۱) از ساعت ۱۶:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه بین‌المللی خلیفه به مصاف انگلیس رفت. این دیدار شکست سنگینی برای تیم بود.تیم ملی ایران به پایان رسید.

ترکیب ایران:

علیرضا بیرانوند، صادق محرمی، مرتضی پورعلیگنجی، سیدمید حسینی، میلاد محمدی، روزبه چشمی، علی کریمی، احسان حیسفی، احمد نورالهی، علیرضا جهانبخش و مهدی طارمی.

سرمربی ایران: کارلوس کی روش

ترکیب انگلیس:

پیکفورد، شاو، استونز، مگوایر، تریپیر، بلینگهام، رایس، ساکا، ماونت، استرلینگ و هری کین

سرمربی انگلیس: گرت ساوتگیت

توضیحات گل:

(ایران 0 – انگلیس 1 – 35 دقیقه) : جود بیلینگهام با ارسال لوک شاو با ضربه سر دروازه ایران را باز کرد تا انگلیس یک بر صفر پیش بیفتد.

(ایران 0 – انگلیس 2 – دقیقه 42): هری مگوایر توپ را برای ساکا فراهم کرد و این بازیکن با حرکت زیبای خود دروازه ایران را باز کرد.

(ایران 0 – انگلیس 3 – 1+45 دقیقه) در حالی که بازی ایران به وضوح از هم پاشید، پس از یک سری اشتباهات شخصی هری کین و ارسال پاس، رحیم استرلینگ با حسینی مقابل دروازه تک به تک شد تا این بازیکن گل سوم را با ضربه سر وارد دروازه کند. .

(ایران 0 – انگلیس 4 – 62 دقیقه): پاس خوب استرلینگ به ساکا و این بازیکن با پای چپ پین را تمام کرد تا انگلیس 4 گل پیش بیفتد.

(دقیقه ایران 1 – انگلیس 4 – 64): ضربه مهدی طارمی به تیر دروازه انگلیس برخورد کرد و به تور دروازه “سه شیرها” چسبید و اولین گل ایران به ثمر رسید.

  لباس هواداران ایران با عکس اسکوچیچ + عکس

(دقیقه ایران 1 – انگلیس 5 – 71): راشفورد تنها چند دقیقه پس از ورود به زمین اولین گل خود و گل پنجم انگلیس را به ثمر رساند.

(ایران 1 – انگلیس 6 دقیقه):

(ایران 2 – انگلیس 6 دقیقه):

کارت زرد:

علیرضا جهانبخش از ایران

توضیحات بازی در نیمه اول:

دقیقه 2: اولین دفع توپ توسط بازیکنان ایران در محوطه جریمه اتفاق افتاد. دقیقه 3: ارسال کرنر توسط تیم انگلیسی با برخورد روزبکشمی و مگوایر صحنه مشکوکی را در محوطه جریمه به همراه داشت که داور برزیلی این دیدار پنالتی را باور نکرد و دستور به ادامه بازی داد. دقیقه 8: موج غافلگیری انگلیس و ارسال تیز هری کین از جناح راست به طرز خطرناکی از کنار دروازه بیرانوند به بیرون رفت و ضربه مگوایر با فاصله کمی به تور کناری برخورد کرد. دقیقه 17: برخورد شدید علیرضا بیرانوند با مجید حسینی منجر به مصدومیت شدید دروازه بان کشورمان شد و به همین دلیل سیدحسین حسینی به جای آن وارد زمین شد. دقیقه 22: ضربه ایستگاهی ایران از جناح چپ با پاس ضعیف جهانبخش از دست رفت و ساکا توپ را از محوطه جریمه سه شیرها دفع کرد. دقیقه 25: علیرضا جهانبخش با خطای بی دلیل روی مدافع انگلیس اولین کارت زرد این دیدار را دریافت کرد. در دقیقه 30: ترکیب خوب انگلیس با پاس ساکا موقعیتی جدی برای سفیدپوشان انگلیس ایجاد کرد که ضربه میسون مونت از روی خط شش قدم به طرز خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت. دقیقه 32: ضربه سر بسیار خطرناک هری مگوایر از روی کرنر ارسالی انگلیس، خطرناک ترین موقعیت بازی را تا این لحظه ایجاد کرد که توپ به تیر دروازه برخورد کرد و توسط مدافعان ایران دفع شد. دقیقه 35: اخراج های متعدد شاگردان ساوت گیت از کنار این بار نتیجه داد و ارسال دقیق لوک شاو توسط بلینگهام با ضربه سر دقیق به گنج دروازه حسینی ارسال شد تا انگلیس با یک گل از ایران پیشی بگیرد. در دقیقه 43: انگلیس باز هم از روی کرنر خطرناک بود و این بار باکایو ساکا با ضربه ای دقیق توپ را زیر طاق دروازه ایران فرستاد تا اختلاف به دو گل برسد. دقیقه 1+45: فرار تند انگلیسی ها گل سوم را هم برای این تیم به ارمغان آورد. در این صحنه هری کین با یک پاس گسترده توپ را به پای استرلینگ گذاشت تا این بازیکن با یک ضربه دقیق گل سوم تیمش را به ثمر برساند. دقیقه 11+45: علیرضا جهانبخش موقعیت خطرناکی در محوطه جریمه انگلیس داشت که فرصت کمی برای ایران در نیمه اول داشت.

  گزارش تصویری: دختر آواره ۴ ساله در سرداب های حاشیه شهر قدس

توضیحات بازی در نیمه دوم:

اخبار قبلیگل اول تیم ملی ایران به انگلیس توسط طارمی + فیلم

دیدگاهتان را بنویسید