تغییر ساعت کاری دستگاه های اجرایی هرمزگان

تغییر ساعت کاری دستگاه های اجرایی هرمزگان

معاون مدیریت و توسعه منابع استانداری هرمزگان ساعات کاری جدید ادارات و نهادهای دولتی را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، محسن حکینهاد معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان از تغییر ساعت کاری ادارات هرمزگان خبر داد و گفت: ساعت کاری ادارات هرمزگان از اول آذرماه سال جاری تا روز شنبه تا روز شنبه خواهد بود. چهارشنبه از ساعت 7:00 صبح تا 14:30 و پنجشنبه از ساعت 7:00 صبح تا 13:30 بعد از ظهر.

وی تصریح کرد: در رابطه با تبصره (3) بند (87) قانون مدیریت خدمات دولت و تصویب استانداری، ساعت کار ادارات استان از تاریخ 1/9/1301 شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7 صبح الی 2 ساعت:30 بعد از ظهر و پنجشنبه ها از ساعت 7:00 صبح تا 1:30 بعد از ظهر تغییر می کند.

حکی نهاد با بیان اینکه استانداری هرمزگان با تعطیلی روز پنجشنبه موافقت کرد و اقدامات پیگیری متعددی در این راستا انجام داد، تصریح کرد: بر اساس مفاد تبصره 3 ماده 87 قانون مدیریت خدمات کشوری ابلاغی از سوی وزارت کشور، تعطیلی روز پنج شنبه منوط به تایید هیئت محترم می باشد که در این راستا استان هرمزگان پیشنهادهایی همراه با دلایل و توجیهات و لزوم تعطیلی روز پنجشنبه ارسال کرد و مهدی دوستی در جلسه دیروز این موضوع را مورد تاکید قرار داد.

دبیر شورای اداری استان هرمزگان تصریح کرد: تعطیلی روز پنجشنبه مستلزم اخذ مجوز ملی است و بر اساس اعلام مراجع مسئول، پیش نویس قانونی از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور به دولت پیشنهاد و به تصویب رسیده است. در دستور کار قرار می گیرد، پس از طی مراحل قانونی و تشریفات اخذ مجوز قانونی به شورای اسلامی شهر تحویل داده می شود.

  عضو کمیسیون اجتماعی مجلس: دولت باید نسبت به بخشودگی سود و جرایم وام بانکی اقدام کند

خاکی‌نهاد در پایان افزود: پیگیری‌های لازم برای اجرای درخواست مسئولان دستگاه‌های دولتی مبنی بر تعطیلی روز پنجشنبه همچنان در حال انجام است.

دیدگاهتان را بنویسید