بسیجی شهید است اما استراتژی «کشتن» دشمن را بازی نمی کند

به گزارش خبرگزاری موج، سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور با صدور پیامی فرا رسیدن هفته بسیج را به سربازان بسیجی تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

به نام خدا

برادر بزرگوار سردار سرتیپ گلمرضا سلیمانی

ریاست محترم سازمان بسیج مستضعفین

سلام

از بسیج به عنوان یادگار گرانقدر و درخشان امام راحل یاد شده است. نیرویی که در طول حیات انقلاب اسلامی با گذر از حوادث و طوفان های تاریخی به پولاد از آب تبدیل شد و مظهر اقتدار ملی، پاکی، اخلاص، بصیرت و مجاهدت شد.

نهادی مثل بسیج را در هیچ جای دیگری نمی توان یافت که اعضای آن در یک کشور عادی به کارهای روزمره خود مشغول باشند و در مواقع لزوم تبدیل به نیرویی منسجم، ایثارگر، انقلابی و متخصص شوند که از ولایت، مردم و مردم دفاع می کنند. مملکت تا آخرین قطره خون قیام نمی کنند.

یکی از بارزترین ویژگی های بسیج و بسیج، پویایی آن است. بی‌تردید این پویایی ناشی از ارزش‌ها و رویکردهای معنوی است که بسیج را در بسیاری از فعالیت‌های خدماتی حیاتی در سطح کشور پیشرو ساخته است و نام آن با ایمان، عزم، احساس مسئولیت، اعتماد به نفس، توانایی و اراده عجین شده است. بی شک فرهنگ و تفکر بسیجی یکی از نعمت های خداوندی است که باید قدردان و گرامی داشت و در حفظ و ارتقای آن بکوشیم.

فرهنگ بسیجی یک زندگی ساده و به دور از زینت های دنیوی است و جالب اینجاست که دشمنان بسیج و تفکر بسیجی کاخ نشینانی هستند که منفعتشان نبود انسجام و گسست اجتماعی در ایران است. این تحولات اخیر تأیید دیگری بر مظلومیت بسیج بود. این روزها قصه های بسیجی از مردان دوران دفاع مقدس که برای حفظ امنیت مردم جان خود را دریغ کردند کم نیست. بسیجی امروز قوی‌تر، هوشیارتر و باهوش‌تر از گذشته است. بسیجی امروز در حالی که همچنان در قدرت است بدون سلاح در برابر موج کفر و بی دینی و شرارت از انقلاب اسلامی دفاع می کند و به شهادت می رسد اما در راهبرد کشتار دشمن بازی نمی کند.

  ببینید: حمله کوکتل مولوتوف به گشت پلیس مصر، مهاجم کشته شد

در این شرایط باید نسبت به دشمن سفاکی که از کاه کوه می‌سازد و به ترفندهای کثیف و سوء استفاده از آن برای تعرض به منافع ملی استفاده می‌کند، هوشیاری کرد. باید برای ارتقای سواد رسانه ای جامعه تلاش کنید. این همان جهاد تبیینی است که رهبر عزیزمان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) بارها بر آن تأکید کرده اند. استفاده از ظرفیت بسیج و تفکر بسیج به عنوان ثروت بزرگ و ذخیره خدادادی ملت ایران در مسیر جهاد تبیینی، دشمنان این ملت را شکست خواهد داد. به خواست خدا

به هر حال همزمان با فرارسیدن هفته بسیج، یاد و خاطره همه شهدای بسیج را گرامی می داریم و با رهبر عزیز انقلاب اسلامی و آرمان های والای انقلاب اسلامی تجدید میثاق می کنیم.

برادران بسیجی من! صبح نزدیک می شود و سرخی بر چهره فریبکار حسنان می ماند.

خداوند! مدافع این سربازان مخلص باشید و انقلاب اسلامی را بکشید و نیرنگ های دشمن را حفظ کنید.

سرتیپ گلمرضا جلالی

رئیس سازمان پدافند منحله کشور

دیدگاهتان را بنویسید