برگزاری شانزدهمین نمایشگاه صنعت خودرو در اصفهان

برگزاری شانزدهمین نمایشگاه صنعت خودرو در اصفهان

شانزدهمین نمایشگاه صنعت خودرو 12 تا 15 آذرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان در زمینی به مساحت 15000 متر مربع شامل فضاهای داخلی و خارجی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، شانزدهمین نمایشگاه صنعت خودرو پس از 3 سال وقفه در اصفهان برگزار می شود که آخرین دوره این رویداد نمایشگاهی در سال 1396 برگزار شد و پس از آن امکان برگزاری این نمایشگاه در اصفهان وجود نداشت.

در شانزدهمین نمایشگاه صنعت خودرو حضور شرکت های خودروسازی کرمان موتور، مدیران خودرو، گروه بهمن، فردا خودروسازی، آرین پارس موتور، زامیاد، دیار خودرو، شایان دیزل، آریا دیزل و مجتمع صنعتی پیلسان در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. .

همچنین شاهد حضور 10 استان از جمله تهران، اصفهان، سمنان، البرز، فارس، لرستان، کرمان، آذربایجان شرقی و غربی و قزوین در نمایشگاه صنعت خودرو خواهیم بود.

بر اساس برنامه ریزی های انجام شده در روز اول نمایشگاه، امکان بازدید ویژه خبرنگاران کشوری و استانی از محیط نمایشگاه فراهم می شود. محصولات جدید خودرو نیز ارائه خواهد شد.

در این دوره از نمایشگاه، شرکت های خودروسازی امکان تست محصولات جدید را در فضای باز نمایشگاه فراهم کرده اند و بازدیدکنندگان می توانند پس از تعیین وقت قبلی، خودروهای جدید را تردد کنند.

شانزدهمین نمایشگاه صنعت خودرو از 12 تا 16 آذرماه از ساعت 15 الی 21 در کمربندی شرق، روبروی منطقه روشندشت میزبان علاقه مندان، متخصصان، کارشناسان و شهروندان خواهد بود.

  شهدا همیشه به امام و رهبری فرمان می دادند

دیدگاهتان را بنویسید