با فعالیت کارگاه ها، جمعیت بیکار در حال کاهش است

به گزارش خبرگزاری موج، سید صولت مرتضوی امروز در همایش ملی شرکای اجتماعی بسیج کارگری و کارخانجات اعلام کرد: در حال حاضر جنگ اقتصادی سنگینی توسط مستکبران علیه کشورمان به راه افتاده و دشمن به میدان آمده است. این میدان دوباره، زیرا در سایر زمینه ها شکست خورد.

وی با بیان اینکه دولت سیزدهم در ردپای انقلاب قرار گرفته است، گفت: دشمنان قیام درست کرده اند و می خواهند موفقیت و شادی را در ذائقه مردم تلخ کنند اما این بار موفق نمی شوند چون دولت مصمم است. دفع دشمن در جنگ اقتصادی .

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: کارگران و بسیجیان برای فعال شدن کارگاه های تولیدی کشور و رونق اقتصادی به یکدیگر کمک کنند که با فعالیت کارگاه ها از جمعیت بیکار نیز کاسته می شود و اگر بخواهیم برگزار کنیم. دست ها. ما می تونیم.

به گفته وزیر کار، اولین قدم مدیریت و کنترل تورم است، اراده دولت هم همین است، دولت مردمی است، همه باید دست به دست هم بدهیم و کشور را بالا ببریم.

مرتضوی ضمن گرامیداشت هفته بسیج نیز گفت: ظلم و ستم از ابتدا تا انتها در فرهنگ دینی ما وجود دارد و آغاز این راه پیامبران و پایان آن حضرت حجت (عج) خواهد بود.

گفت: دشمن برای جنگ نابرابر به میدان آمده است. تعبیری که از این جنگ می شود، جنگ ترکیبی است و همانطور که امام (ره) و رهبری در دهه 60 به کار بردند، امروز بین اسلام و کفر، فقر و ثروت جنگ است.

مرتضوی همچنین ادامه داد: دشمن در میدان نبرد نظامی و کودتای نظامی شکست خورد و در تهاجم فرهنگی عقب رانده شد. وارد مسائل اجتماعی شد و شکست خورد و حالا به جنگ ترکیبی روی آورد.

  159 پروژه در کاشان همزمان با هفته دولت افتتاح می شود

وی اعلام کرد: رمز پیروزی ما همان رمز پیروزی انقلاب است. بسیج باید با توکل به خدا و توسل به ائمه اطهار همواره در میدان باشد و پشتیبان انقلاب باشد. متوجه شدیم که اوج شور و شعور ملت در تشییع شهدای اصفهان، مشهد بود.»، ایذه و گیلان غرب به چشم می خورد.

وزیر کار در پایان این مراسم از خانواده شهیدان تقی پور و سلمان احمدی از شهدای امنیتی که در اغتشاشات اخیر شهید شده اند تجلیل کرد.

دیدگاهتان را بنویسید