بازگشت 15 واحد صنعتی راکد به چرخه تولید در هرمزگان

بازگشت 15 واحد صنعتی راکد به چرخه تولید در هرمزگان

معاون امور صنعتی سازمان صمت هرمزگان گفت: 15 واحد صنعتی با سرمایه بیش از 346 میلیارد ریال از ابتدای سال تاکنون به چرخه تولید بازگشتند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، ایوب رحیمی معاون امور صنعتی سازمان صمت هرمزگان افزود: یکی از مهمترین برنامه های سازمان صمت استان احیای واحدهای راکد و غیرفعال است.

وی بیان کرد: واحدهای تولیدی مذکور در سال های اخیر به دلیل مشکلاتی مانند فرسودگی ماشین آلات، کمبود مواد اولیه، کمبود نقدینگی و سرمایه در گردش و مشکلات فنی تولید و مدیریت از چرخه تولید خارج شده اند.

معاون امور صنعتی سازمان صمت هرمزگان ادامه داد: با شناسایی این واحدها و شناسایی عوارض مشکلات آنها، حمایت های لازم در این زمینه انجام شد و این واحدهای تولیدی به چرخه تولید بازگشتند که در این راستا 373 فرصت شغلی ایجاد شد. در استان هرمزگان مرمت شده است.

رحیمی همچنین گفت: کمک به تامین مواد اولیه و سرمایه در گردش با ارائه خدمات بانکی و جذب سرمایه گذاران جدید از جمله فعالیت هایی است که این واحدها را به چرخه تولید بازگرداند.

معاون امور صنعتی سازمان صمت هرمزگان گفت: بانک ها، اداره کل امور مالیاتی، تامین اجتماعی، دادگستری و سایر دستگاه های خدمات رسان نقش مهمی در احیای واحدهای تعطیل و راکد استان داشته اند.

  توسعه فرهنگی با الگوبرداری از سیره شهدا

دیدگاهتان را بنویسید