انحلال باند بزرگ قاچاق کالا و ارز در هرمزگان

انحلال باند بزرگ قاچاق کالا و ارز در هرمزگان

فرمانده مرزبانی کشور گفت: باند قاچاقچیان که به صورت گسترده اقدام به واردات غیرمجاز کالا به هرمزگان می کردند، شناسایی و تحت مراقبت اطلاعاتی قرار گرفتند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سردار احمدعلی گودرزی فرمانده مرزبانی کشور در تشریح این خبر گفت: در راستای اجرای دستورات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) برای برخورد قاطع با باندها و قاچاق سازمان یافته. شبكه ها، مرزبانان استان هرمزگان با پشتيباني دستگاه قضايي و تلاش و كوشش در انجام اين وظيفه تلاش كردند و مبارزه خود را با مجرمان اقتصادي مضاعف كردند.

وی ادامه داد: در این راستا با انجام اقدامات اطلاعاتی، مراقبت ویژه و تلاش شبانه روزی و فعالیت مستمر ماموران مرزبانی این فرماندهی، یک باند قاچاقچی که اقدام به واردات غیرقانونی کالا به هرمزگان می کردند، شناسایی شد. و تحت کنترل اطلاعات قرار می گیرد.

سردار گدرزی با بیان اینکه با اقدام به موقع مرزبانی و در یک عملیات سریع و غافلگیرانه، شبکه اصلی قاچاقچیان و تعدادی از اعضای این باند در استان شناسایی و دستگیر شدند، افزود: در این عملیات هماهنگ بیش از 200 حساب بانکی مسدود، چهار شعبه فروشگاه لوکس، 18 خودروی لوکس خارجی و ایرانی، یک ویلای مجلل، 11 منزل مسکونی، 9 دستگاه تلفن همراه و یک دستگاه بی سیم توقیف شد.

فرمانده مرزبانی کشور با تاکید بر وارد شدن 350 میلیارد تومان خسارت اقتصادی به این باند اظهار داشت: در این رابطه 6 نفر دستگیر و شش نفر نیز ممنوع الخروج شده اند و تلاش مرزبانان همچنان ادامه دارد. دیگر اعضای این باند را دستگیر کنید.

  پرفروش ترین محصولات میادین میوه و تره بار تهران اعلام شد

دیدگاهتان را بنویسید