مسابقه «مخاطب زن مجرد» در حال برگزاری است.

0f95d3e9 834f 45af 9dbe 98e8e4334035 خبر عجیب

شفقنا- رئیس اداره آموزش های عملی مبلغان اداره کل تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: مسابقه مفرد معنث طلاق، مسابقه مهارت های زندگی مجازی است که ویژه عموم مردم برگزار می شود.

به گزارش شفقنا به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان، مجید شجاعی در گفت وگویی اظهار کرد: محتوای مسابقه در سه بخش مهارت های زندگی استاد مهرداد دشتی، مهارت های ازدواج استاد اکرم رحیمی و آموزش جنسی فرزند استاد سید احمد حسینی در قالب 83 فایل صوتی تهیه شده است.

وی افزود: برای دسترسی به این فایل ها باید اپلیکیشن روزبرگ را از وبسایت dte.bz/rooz نصب کرده و مسابقه “مخاطب مفرد زنانه” را در قسمت سفیر دنبال کنید و تمامی مطالب ارائه شده را با برنامه ریزی روزانه و دریافت خلاصه ورودی گوش دهید. در آزمون کامل آمادگی

آقای شجاعی توضیح داد: جوایز نفرات اول تا سوم به ترتیب سه میلیون، دو میلیون و یک میلیون تومان و به ده نفر بعدی دویست هزار تومان اهدا خواهد شد.

مهندس شجاعی در پایان با بیان اینکه این مسابقه به همت معاونت آموزش کاربردی اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان و با همکاری مرکز خدمات حوزه علمیه اصفهان برگزار شد، گفت: این مسابقه در تاریخ 21 آذر ماه 1401 به صورت آنلاین برگزار می شود و لذا علاقه مندان برای ثبت نام می توانید به سایت c88.ir/zendegi مراجعه کنید.

اخبار قبلیقاتل مسلمان نیوزیلندی به حبس ابد اعتراض کرد
خبر بعدیحمل و نقل هوایی جهانی به 74 درصد از سطوح قبل از همه گیری بازگشته است

  انفجار راکت در غرب تهران تکذیب شد

دیدگاهتان را بنویسید