بیانیه روابط عمومی وزارت میراث فرهنگی درباره نگاه ضرغامی به حجاب

بیانیه روابط عمومی وزارت میراث فرهنگی درباره نگاه ضرغامی به «حجاب»

مرکز اطلاع رسانی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی پس از ابهامات با صدور بیانیه ای موضع وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی را در قبال موضوع حجاب شفاف سازی کرد.

به گزارش خبرگزاری موج در اطلاعیه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت میراث فرهنگیگردشگری و صنایع دستی در مورد نظر سید عزت الله ضرغامی حجاب بیان شد: پس از برنامه وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در دانشگاه صنعتی شریف در شامگاه یکشنبه 24 آبان 1401، برخی از هموطنان عزیز طی گفتگوهایی در مرکز روابط عمومی، سوالاتی را در خصوص انتشار یک قطعه قطعه قطعه مطرح کردند. اخبار درباره نظر وزیر حجاب

موضوع اصلی بحث بر سر دیدگاه نادرستی بود که عمدتاً از سوی ضدانقلاب مطرح شد که «اگر حجاب کشف شود، کل سیستم جنگ دومینو سقوط می‌کند».

وزير ميراث فرهنگي، گردشگري و صنايع دستي در پاسخ گفت: شما ديديد چند نوجوان روسري را برداشتند و هيچ اتفاقي نيفتاد و نظام سقوط كرد! نظام درخت تناوری است که برگ و میوه آن سراسر جهان را فرا گرفته است.

در بخش هایی از آسیب شناسی مناسب جامعه از موضع قدرت و زور برای بازگرداندن نظام صحبت کردند و برخی از مسئولان از جمله خود را مقصر مشکلات دانستند.

لازم به ذکر سید عزت الله ضرغامی وی در سال های اخیر یادداشت های مفصلی درباره علل گرایش به حجاب و راهکارهای رفع آن در رسانه ها منتشر کرده است.

  ایالات متحده کنترل سفارت و کنسولگری افغانستان را به دست گرفته است

دیدگاهتان را بنویسید