بخش رادیویی جشنواره بین المللی تئاتر مقاومت در شیراز برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری موج فارس، میکائیلی رئیس سازمان بسیج هنرمندان فارس در نشست خبری با محوریت معرفی هجدهمین جشنواره تئاتر مقاومت، ضمن بیان اینکه استان فارس سرچشمه بسیاری از هنرها است و از فرصت های خوبی برخوردار است، گفت: در این زمینه گفت: خرسندیم که شیراز سومین حرم اهل بیت علیهم السلام میزبان هجدهمین جشنواره بین المللی تئاتر مقاومت در بخش رادیو و تئاتر است و یکی از آثار این جشنواره خواهد بود. از استان فارس نمایش داده شود.

ارزیابی 11 اثر از جشنواره بین المللی تئاتر مقاومت

وی ادامه داد: جشنواره بین المللی تئاتر مقاومت از 26 تا 30 آبان ماه در محل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، تالار غزل و مهر و تالار فرهنگ سازمان اسناد و کتابخانه ملی از ساعت 15 تا 20 برگزار می شود. ساعت 00 شب در شیراز جمعا 11. با داوری انجام شده شاهد هشت اجرا در روزهای سه شنبه و چهارشنبه و سه اجرا در روز پنجشنبه خواهیم بود که مراسم افتتاحیه فردا ساعت 10 صبح و زمان دقیق اختتامیه اعلام می شود. اعلام خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: تمامی اجراها به صورت زنده از طریق سیما و رادیو فارس پخش می شود، نمایش رادیویی فارس و رادیو نمایش تهران نیز این اجراها را پوشش می دهند.

میکائیلی افزود: از عموم مردم، هنرمندان و هنردوستان دعوت می شود در اجرای این قسمت از مسابقات طی سه روز آینده به ویژه اختتامیه که با حضور هنرمندانی چون داریوش ارجمند و هوشنگ توکلی برگزار می شود، حضور پیدا کنند. ..

ارائه سومین بخش جشنواره بین المللی رادیو تئاتر شیراز

فخر موسوی دبیر جشنواره بین المللی تئاتر مقاومت درباره هجدهمین جشنواره بین المللی تئاتر مقاومت توضیح داد: امسال سومین قسمت از هجدهمین دوره این جشنواره با عنوان تئاتر دفاع مقدس در شیراز برگزار می شود. و از آن پس با عنوان تئاتر بین المللی برگزار می شود.

  اولین درخواست رسانه ها از تامین اجتماعی؛ حیدری: برخی اختیارات این سازمان بازنگری شود/ تامین اجتماعی حق مسدود کردن حساب کارفرما را نداشته باشد.

فخر موسوی ادامه داد: امسال جشنواره تئاتر مقاومت متفاوت است و این تمایز بین المللی بودن آن است با این تفاوت که جشنواره های بین المللی دیگر شرکت کنندگانی از کشورهای دیگر دارند اما جشنواره بین المللی تئاتر مقاومت امسال تیم های اجرایی از ایران دارد. با توجه به شرایط روز آنجا پس از انعقاد قراردادهای اجرایی به سایر کشورها مانند سوریه، لبنان، بوسنی و هرزگوین، ترکیه، افغانستان و پاکستان ارسال می شود.

وی افزود: اولین بخش بین المللی این جشنواره از 15 شهریور همزمان با پیاده روی اربعین در عراق و با اعزام 120 هنرمند به این کشور آغاز شد که در موکب های مختلف در شهر کربلای نجف اشرف اجراهای متعددی را اجرا کردند. و هالا .

دبیر جشنواره بین المللی تئاتر مقاومت گفت: جشنواره بین المللی تئاتر مقاومت دارای 6 بخش است که بر اساس سیاست های سازمان بسیج در استان های مختلف به جز تهران برگزار می شود. تا پیش از این بخش بین المللی در عراق و بخش تئاتر خیابانی در استان یزد برگزار می شد و اکنون شاهد سومین بخش رادیو تئاتر استان فارس و 3 بخش باقیمانده جشنواره، بخش نمایش، تله تئاتر و صحنه هستیم. بعد از ستون رادیو، تئاتر.

سید مرتضی آل علی رئیس کنگره سرلشکرها و 15 هزار شهید استان فارس نیز با بیان اینکه کنگره سرلشکرهای استان فارس در حوزه های مستندسازی، مسائل فرهنگی و مسائل فیلمسازی فعالیت مستمر داشته است، گفت: : پس از اتمام این جشنواره، او وارد فاز اجرایی 1403 شد.

وی افزود: پس از اتمام جشنواره تئاتر مقاومت، استان فارس خود را برای برگزاری کنگره ای در خور شأن این استان در بهار 1403 آماده می کند.

  تعیین تکلیف پروژه نیمه تمام مونوریل کوم در سطح ملی

دیدگاهتان را بنویسید