با 11 توپ طلا به جام جهانی 2022 خوش آمدید

به گزارش خبرگزاری موج، همراه اول ایران به مناسبت بیست و دومین دوره جام جهانی فوتبال، طرح ویژه جام جهانی خود را راه اندازی کرده است که تمامی ایرانیان می توانند از امروز 25 آبان ماه تا پایان دی ماه 1401 با جمع آوری امتیازات لازم در آن شرکت کنند.

جام جهانی فوتبال 2022 قرار است از 20 نوامبر تا 18 دسامبر (29 آبان – 27 آذر 1401) به میزبانی قطر برگزار شود و در اولین بازی 30 نوامبر تیم ملی کشورمان به مصاف تیم انگلیس می رود.

طرح قرعه کشی جام جهانی که به صورت امتیازی برگزار می شود، راه های مختلفی را برای مشترکین همراه اول برای کسب امتیاز بررسی می کند تا شانس برنده شدن برای همه مشترکان افزایش یابد.

مطابق با اجرای این طرح سراسری «خرید و فعال سازی سیم کارت دائمی 200 امتیازی»، «خرید و فعال سازی سیم کارت اعتباری 50 امتیازی»، «خرید مکالمه، دیتا، پیامک یا بسته ترکیبی به ازای هر 10000 تومان 10 امتیاز “، “فعال کردن سیم کارت از کار افتاده 50 امتیاز”، “پرداخت قبوض 10 امتیاز به ازای هر 10 هزار تومان”، “خرید شارژ 10 امتیاز به ازای هر 10 هزار تومان” و “تبدیل سیم کارت به USB 50 امتیاز”.

همچنین “Install My Mobile App or Uano 50 امتیاز”، “تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی 100 امتیاز”، “انتقال مشترک دائمی از اپراتورهای دیگر 200 امتیاز”، “انتقال مشترک اعتباری از اپراتورهای دیگر 50 امتیاز” و “فعال کردن بسته ویژه قرعه کشی” جام جهانی 10 امتیاز در باشگاه مشتریان دارد.

اگر مشترکی در بیش از چند گروه مشخص باشد، امتیاز از همه گروه ها اضافه می شود و شانس او ​​برای برنده شدن در این قرعه کشی افزایش می یابد. لذا رزرو بسته های نقدی با توجه به اینکه پرداخت انجام شده است نیز منوط به احتساب امتیاز و شرکت در قرعه کشی می باشد.

  پیروزی قدرتمند ایران مقابل پورتوریکو

ضمناً شرکت در قرعه کشی جام جهانی نیاز به اقدام خاصی از سوی مشترکین ندارد و شماره کلیه مشترکین واجد شرایط همراه اول به صورت خودکار وارد سامانه قرعه کشی می شود که در تاریخ 4 دی ماه 1401 برگزار می شود.

به منظور شفاف سازی اجرای این طرح، این شرکت اعلام کرد که در پایان ماه های آبان و آذر برای کلیه مشترکین واجد شرایط پیامکی ارسال می شود که طی آن امتیاز مشترکین اعلام می شود.

ماهواره اول با توجه به اهمیت این رویداد بزرگ جهانی و حضور تیم ملی کشورمان جوایز ویژه ای را تدارک دیده است که از میان آنها 11 توپ طلا برای برندگان قرعه کشی جام جهانی تدارک دیده شده است که در محل مسابقه بین برندگان توزیع می شود. زمان مقرر و بعد از قرعه کشی .

علاقه مندان به شرکت در این قرعه کشی تنها کافی است در زمان دریافت جایزه از «مالکیت قانونی خط تلفن همراه»، «فعال شدن سیم کارت خود» و «عادی بودن خط» اطلاع داشته باشند.

لازم به ذکر است تیم ملی ایران در روزهای 9 آبان، 13 آذر و 17 آذر به ترتیب در ورزشگاه های خلیفه الریان، احمد بن علی و التمامه از انگلیس، ولز و آمریکا دیدار خواهد کرد.

همراه اول به عنوان اولین حامی ورزش ایران برای تیم ملی کشورمان در این دوره از رقابت های جهانی آرزوی موفقیت و پیروزی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید