ال جی اعلام کرد؛ طراحی صفحه نمایش با 20 درصد کشیده شدن

شفقنا- ال جی دیسپلی نمایشگری 12 اینچی با قابلیت کشش طراحی کرده است که می تواند تا 14 اینچ کشیده شود.

به گزارش شفقنا از ایسنا، این نمایشگرها را می توان روی سطوح غیرمعمول مانند لباس و پوشیدنی ها و به عنوان مثال نمایش پیام های روی لباس نجات غریق استفاده کرد.

نمایشگرهای قابل کشش یا همانطور که LG Display آنها را “نمایشگرهای آزاد” می نامد، می توانند تا شوند، خم شوند و بپیچند. این نمایشگرها یک گام فراتر از نمایشگرهای منعطف استفاده شده در گلکسی فولد سامسونگ و سایر گوشی های هوشمند هستند که می توانند خم شوند و تا شوند اما کشیده نمی شوند.

LG Display از سیلیکون مشابه مواد استفاده شده در لنزهای تماسی برای انعطاف پذیری این صفحه نمایش استفاده می کند. میکرو ال ای دی های موجود در این نمایشگر برای منابع نوری کوچکتر از 40 میکرومتر است که باعث دوام و وضوح بالا می شود و در نهایت این شرکت از مدارهای فنری استفاده کرده است تا نمایشگر به راحتی خم و تا شود.

بر اساس گزارش Engjet، LG Display اعلام کرد که فناوری انقلابی این صفحه نمایش انعطاف پذیر سطح جدیدی از انعطاف پذیری را برای سناریوهای مختلف روزمره فراهم می کند. این نوآوری منحصر به فرد، پتانسیل این نمایشگر را در صنایع از جمله مد، پوشیدنی ها، تحرک و بازی با اتصال آسان به سطوح منحنی مانند پوست، لباس، مبلمان، اتومبیل و هواپیما گسترش می دهد.

  سفر هیئتی متشکل از 3 وزارتخانه عراق برای اعطای تابعیت به نیکوکاران کرد به ایران

دیدگاهتان را بنویسید