افزایش 58 درصدی حمایت حامیان از ایتام و فرزندان محسنین میناب

افزایش 58 درصدی حمایت حامیان از ایتام و فرزندان محسنین میناب

رئیس کمیته امداد میناب گفت: حامیان نیکوکار از ابتدای امسال با حمایت کمیته امداد این شهرستان در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین به ایتام و کودکان محسنین کمک کرده اند. سه میلیارد و 112 میلیون تومان.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، کاظم صالحی رئیس کمیته امداد میناب گفت: هدف از اجرای طرح اکرام ایتام و محسنین تقویت حس همدلی و همکاری در جامعه اسلامی و ترویج سنت احسان به مردم است. یتیمان، که زمینه ای را برای مشارکت افراد با نیت خوب فراهم می کند.

وی افزود: در حال حاضر 1579 حامی خیر نیت در طرح اکرام ایتام و محسنین با کمیته امداد شهرستان همکاری می کنند و از 743 ایتام و 289 کودک محسنی تحت حمایت این نهاد آنها را زیر چتر خود قرار داده اند.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای امسال حامیان ایتام و نیکوکاران کمیته امداد شهرستان سه میلیارد و 112 میلیون تومان کمک کرده اند، تصریح کرد: میزان کمک های حامیان طرح اکرام و خیرین شهرستانی است. کمیته امداد نسبت به مدت مشابه سال قبل 58 درصد است

رئیس کمیته امداد میناب در پایان گفت: بستر لازم برای استفاده از روش های الکترونیکی برای پرداخت تسهیلات بر اساس نیاز خانواده های بی سرپرست فراهم است و خیران می توانند با کمیته امداد تماس بگیرند و یا از طریق شماره گیری کد اقدام کنند. برای سفارش *8877*076 و یا شرکت در طرح اکرم یتیم شماره 1 را به سامانه پیامکی 3000333376 ارسال کنید تا آمادگی خود را برای این طرح اعلام کنند.

  نجات 280 نفر توسط ناجیان غریق در سواحل استان / هدف گذاری 16 میلیارد نفر در 8 نقطه ساحلی

دیدگاهتان را بنویسید