ویزای بوکسورهای ایرانی صادر نشد

ویزای بوکسورهای ایرانی صادر نشد

درخواست تیم ملی کشورمان برای حضور در دنیای جوانان با ایجاد مزاحمت در سفارت اسپانیا پذیرفته نشد.

به گزارش خبرگزاری موج، در حالی که مسابقات بوکس قهرمانی جوانان جهان 2022 از 24 آبان لغایت 5 آذرماه به میزبانی اسپانیا و در شهر آلیکانته برگزار می شود، درخواست اعضای تیم ملی کشورمان برای حضور در این دوره از مسابقات پذیرفته شد. وقفه در سفارت اسپانیا این اتفاق نیفتاد.

حسین توری رئيس هیئت مدیره فدراسیون بوکس وی در این خصوص گفت: از مدت ها قبل با توجه به دعوت نامه حضور در جام جهانی جوانان اقدامات لازم را برای صدور ویزا انجام داده ایم اما متاسفانه امروز به دلیل شرمندگی سفارت اسپانیا، درخواست ویزا همه اعضای تیم جوانان و کارکنان رد شد. این در حالی است که در زمان مقرر تمامی اقدامات لازم را در این زمینه انجام داده بودیم و حتی رزرو هتل و تامین منابع ریالی و ارزی را نیز انجام داده بودیم.

وی افزود: به دلیل تاخیر در صدور روادید از وزارت امور خارجه نیز این موضوع را پیگیری کرده ایم اما امروز بدون دلیل درخواست روادید اعضای تیم کشورمان برای حضور در مسابقات رد شد.

توری تاکید کرد: این موضوع را به صورت مکتوب با فدراسیون جهانی بوکس در میان گذاشتیم و همچنین میزان اعتراض خود را به سفارت اسپانیا اعلام کردیم. در زمان باقی مانده مجددا برای ویزا اقدام خواهیم کرد و امیدوارم این بار ویزا برای شهروندان کشورمان صادر شود.

  ویترین روزنامه/ نگاه ارتباطی اعتماد به دغدغه جوانان امروز/ دلایل آرماند ملی برای گرانی مرغ/حکم حقوقی هم میهن برای روشن شدن پرونده مهسا امینی

دیدگاهتان را بنویسید