فعالیت 3 مرکز معاینه فنی خودروهای سواری و موتورسیکلت در کوم

فعالیت 3 مرکز معاینه فنی خودروهای سواری و موتورسیکلت در کوم

رئیس اداره فنی و نظارت سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم گفت: سه مرکز معاینه فنی در قدس به سمت سلفچگان، مرکز معاینه فنی جمکران در محدوده مسجد مقدس جمکران و یک مرکز فنی وجود دارد. مرکز بازرسی جنب پایانه مسافربری قم هر کدام دارای دو خط معاینه فنی خودروها دارای سبک و یک خط برای موتور سیکلت می باشد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سید صابر مومنی در حاشیه آغاز به کار طرح اجرای قانون خودروهای فاقد معاینه فنی با اشاره به راه اندازی سامانه سیمفا در شهر قم گفت: در حال حاضر وجود دارد. سه مرکز معاینه فنی سبک خودروهای فعال در شهر قم که هر کدام دارای خط معاینه موتورسیکلت هستند.

وی از مراکز معاینه فنی خودروهای سبک در قم خبر داد و افزود: مرکز معاینه فنی قدس به سمت سلفچگان، مرکز معاینه فنی جمکران در مسجد مقدس جمکران و مرکز معاینه فنی پایانه جنب پایانه مسافربری قم و هر کدام دارای دو خط برای معاینه فنی خودروهای سبک هستند. و یک خط موتور سیکلت دارند.

رئیس اداره “نظارت فنی” سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری کوم وی بیان کرد: خودروهای صفر کیلومتر پس از چهار سال و خودروهای عمومی مانند تاکسی پس از یک سال می توانند برای دریافت MOT به این مراکز مراجعه کنند.

وی به اجرای طرح کاهش ترافیک اشاره و بیان کرد: با اجرای این طرح خودروها و موتورسیکلت هایی که در محدوده طرح ترافیک و محدوده مرکزی شهر تردد می کنند با دوربین های پلاک خوانی و سامانه LEZ کنترل می شوند. در شرایط گذراندن معاینه فنی و در صورت نداشتن معاینه فنی معتبر، قانون توسط پلیس راهنمایی و رانندگی اعمال می شود.

  مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد درگذشت هیر نیکوکار میبدی را تسلیت گفت.

مومنی در خاتمه تاکید کرد: تا زمان اتصال تمامی دوربین های سطح شهر به سامانه، تنها به خودروها و موتورسیکلت های فاقد MOT معتبر اخطار داده می شود و با اجرای کامل این طرح، سامانه به صورت هوشمند قانون را اعمال و جریمه های مستمر صادر می کند. به این ماشین ها و موتورسیکلت ها

دیدگاهتان را بنویسید