رضایت ذینفعان اولویت اصلی بیمه کوثر است

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی بیمه کوثر، ابوالفضل آقادادی مدیرعامل این شرکت در گفت وگویی ضمن بیان مطلب فوق گفت: چشم انداز بزرگ بیمه کوثر تعالی در دو موضوع «سودآوری» و «رضایت مشتری» است. دیدگاه کلان نیز زیرشاخه هایی دارد به عنوان مثال استان های کشور را به پرخطر، متوسط ​​و کم خطر تقسیم بندی کرده ایم، استراتژی ما در استان های کم خطر توسعه یا به عبارتی فروش بیشتر است در پرخطر. استان های در معرض خطر، موقعیت ما بیشتر دفاعی است.

وی افزود: همه این برنامه ها برای تضمین سودآوری شرکت است. برای دستیابی به این هدف، برنامه ما بهینه سازی ترکیب پرتفوی شرکت است. اگر مثلاً یک رشته درمانی زیان ده است، نباید اصرار به بیش از حد آن داشته باشیم.

مدیرعامل بیمه کوثر ادامه داد: مدیریت ریسک شرکت بیمه کوثر در راستای افزایش سودآوری و رضایت مشتریان است. اگر بیمه کوثر پرتفوی پزشکی بزرگ با ضریب زیان بالا را بپذیرد، هم سودآوری شرکت تحت تاثیر قرار می گیرد و هم در نهایت رضایت مشتری حاصل نمی شود.

آقادادی همچنین درباره لزوم تقویت شبکه تجاری بیان کرد: بزرگترین سرمایه شرکت های خدمات محور نیروی انسانی شرکت است. بر این اساس منابع انسانی و شبکه فروش باید به صورت متعادل مورد توجه قرار گیرد. با آموزش های مختلف سعی بر تقویت توانایی شبکه فروش در مذاکره و فروش حضوری داشته ایم. از طرفی سعی کرده ایم شبکه تجاری را در قراردادها و خسارت های گروهی قرار دهیم.

وی رضایت ذینفعان را سرمایه گذاری پایدار برای این شرکت دانست و اظهار داشت: با افزایش تعامل کارکنان ستادی و سرپرستان، ارائه پوشش بیمه ای بر اساس نیاز مشتریان، افزایش ارائه خدمات غیرحضوری و تسریع در پرداخت مطالبات می توان بسترهایی را فراهم کرد تا افزایش رضایت ذینفعان

  پذیرش طلاب در مدرسه علمیه مروی آغاز شد

مدیرعامل این شرکت افزود: یکی از راه های جذب بازارهای کم ریسک، خرده فروشی است که در سایه رضایت مشتری صورت می گیرد.

آقادادی درباره وضعیت مالی بیمه کوثر نیز اظهار کرد: سال گذشته 5 هزار و 300 میلیارد تومان حق بیمه تولید کردیم. با توجه به اینکه کل حق بیمه تولیدی صنعت بیمه در سال گذشته 118 هزار میلیارد تومان بوده است، بیمه کوثر نزدیک به 5 درصد از سهم بازار بیمه را در اختیار دارد. در بهار امسال با توجه به تسویه سهام، بالغ بر 400 میلیارد تومان سود برای شرکت داشتیم.

دیدگاهتان را بنویسید