دبیر شورای نگهبان: مردم همیشه قدردان دولتمردان صادق و خدمتگزار هستند

به گزارش شفقنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان، آیت الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان صبح امروز (چهارشنبه 2 شهریور 1401) طی سخنانی در جلسه این شورا با بیان اینکه امروز اولین روز از شورای نگهبان است. هفته دولت و در آستانه سالگرد شهادت شهیدان رجایی و باهنر گفت: یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر را گرامی می داریم و این هفته را به تمامی مدیران و دست اندرکاران دستگاه های اجرایی تبریک و تهنیت عرض می نماییم و از خداوند منان توفیقات روزافزون را مسئلت می نماییم. سرویس.

وی درباره عملکرد یک ساله دولت سیزدهم گفت: در یک سالی که از آغاز به کار دولت سیزدهم می گذرد، شاهد تحولات امیدوارکننده ای بوده ایم که از اعضای دولت به ویژه رئیس جمهور پرتلاش حجت الاسلام والمسلمین قدردانی می کنیم. و مسلمین رئیسی برای ایشان آرزوی موفقیت در آینده داریم.از خداوند بزرگ خواستاریم.

دبیر شورای نگهبان خاطرنشان کرد: بر اساس آموزه های اسلامی و از دیدگاه امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، فلسفه وجودی مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی خدمت به نظام جمهوری اسلامی است. مردم و تصریح کرد: ملت شریف ایران همواره ثابت کرده اند که دولتمردان صادق و خدمتگزار هستند.

آیت الله جنتی سفرهای استانی دولت را عامل مهمی در ایجاد همدلی و همدلی مردم برای حل مشکلات کشور دانست و گفت: ارتباط مستقیم با مردم، دولتمردان را در شرایط واقعی قرار می دهد و آنها را وادار به تصمیم گیری درست برای حل مشکلات می کند. کشور.

وی افزود: خداوند مردم شریف ایران را که صادقانه به اسلام، انقلاب و نظام خدمت می کنند حفظ کند و دشمنان آنها را نابود کند.

  شهید مطهری از فلسطین تا کربلا. یادداشت از مسیح مهاجری

دیدگاهتان را بنویسید