اجرای 30 طرح مشترک برای مدارس استثنایی خراسان رضوی

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، سعید طاهری معاون مشارکت های مردمی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان رضوی در سخنانی گفت: در حال حاضر 30 پروژه مشارکتی ویژه در حال انجام است. مدارس استثنایی در استان اعمال می شود.

طاهری در ادامه به این خبر افزود: با تکمیل این طرح ها بیش از 18 هزار و 100 متر مربع در قالب 147 کلاس درس. فضای آموزشی استثنای استان اضافه خواهد شد.

معاون مدیرکل نوسازی خراسان رضوی تصریح کرد: در راستای اجرای کمپین ملی «خشت به آجر» با هدف تشویق خیرین به ساخت مدرسه و در این راستا کمپین «سن حرم مدرسه» که متاثر از عنوان سامان است. حجه (عج) ویژه است، مدارس استثنایی برای شناخت و رفع نیازهای دانش آموزان و کودکان این حوزه اجرا می شود.

وی همچنین خاطرنشان کرد: در نظر داریم با افزایش میزان مشارکت مردمی شرایط بهتر و بیشتر را برای کودکان استثنایی و همه دانش آموزان استان فراهم کنیم.

طاهری پس از این سخنان خاطرنشان کرد: برگزاری کمپین در سالن آرامستان مدرسه ام تا مهرماه سال جاری ادامه دارد.

قائم مقام مدیرکل نوسازی خراسان رضوی اعلام کرد: حمایت معنوی و تلاش اقشار مختلف جامعه بخش مهمی از این امر است. کشت که می تواند ما را در ارائه بهترین خدمات به دانش آموزان استان یاری کند.

وی همچنین گفت: یکی از مصادیق تقوا، احسان و انفاق، ترویج این فرهنگ و سنت حسنه در مدرسه سازی است، خیرین باید هدایت و هدایت شوند تا دیگران در این عرصه قدم بگذارند.

طاهری در پایان این خبر به اطلاع می رساند: همه شهروندان می توانند با مراجعه به پرتال ملی و سامانه خشت به خشت کمک مادی و معنوی خود را در امر خیر مدرسه سازی انجام دهند.

  ولنتاین یا مغز سپندار؟!

دیدگاهتان را بنویسید