استاندار سیستان و بلوچستان: شناسایی بازماندگان تحصیل باید سریع انجام شود

169846886 خبر عجیب

شفقنا- استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه فرهنگ زیربنای توسعه است، گفت: شناسایی و مشارکت بازماندگان آموزش و پرورش بسیار مهم است و این شناسایی باید به سرعت و به درستی انجام شود.

به گزارش شفقنا، حسین مدرس خبانی شامگاه یکشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان اظهار کرد: اگر بتوانیم در مدت زمان کوتاهی بازماندگان آموزش و پرورش را شناسایی کنیم، قطعاً می توانیم برای مراحل بعدی آموزش برنامه ریزی خوبی داشته باشیم.

وی ادامه داد: استانداران سیستان و بلوچستان از تمام ظرفیت خود استفاده کنند و آدرس و اطلاعات تماس بازماندگان آموزش و پرورش را از طریق دهیاری ها، مراکز درمانی و خانه های بهداشت دریافت و به اداره کل آموزش و پرورش ارسال کنند.

استاندار سیستان و بلوچستان تاکید کرد: از این رو استانداران باید با تشکیل جلسه اضطراری در هفته آینده با کمک دهیاران، مراکز درمانی و حوزه های علمیه شیعه و سنی برای شناسایی بازماندگان تحصیل اقدام کنند.

وی بیان کرد: خوشبختانه از زمان انقلاب اسلامی تاکنون تلاش ها و تلاش های زیادی در زمینه ارتقای عملکرد آموزشی در سیستان و بلوچستان انجام شده است.

مدرس حیبنی ادامه داد: ساخت مدرسه برای کودکان استثنایی در سیستان و بلوچستان بسیار مهم است و همه مردم باید به مراکز آموزشی دسترسی داشته باشند.

وی بیان کرد: اساسا هویت و موجودیت فرهنگی هر جامعه ای متاثر از تربیت آن جامعه است.

  ثروتمندترین مرد اوکراین می گوید که به بازسازی شهر ماریوپل کمک خواهد کرد

دیدگاهتان را بنویسید