مراسم معارفه سرپرست شهرداری شیراز برگزار شد

به گزارش خبرگزاری موج فارس، مهدی طاهری رئیس شورای اسلامی شهر شیراز با تقدیر از زحمات و تلاش شبانه روزی سید احسان اصنافی اظهار داشت: با وجود اینکه شورای اسلامی شهر در نحوه حکمرانی با شهردار اختلاف نظر داشت. نباید شک کرد که اصنفی فرصت خدمت خواهد داشت و اعتمادی که در دستانش بود در شهرداری شیراز سخت کار می کند و این یک خیریه حاضر است.

وی با بیان اینکه باید دست به دست هم دهیم و از اعتماد مردم صیانت کنیم، تصریح کرد: تمام امکانات و تجهیزاتی که در اختیار داریم امانت مردم است و کمترین انتظاری که مردم از ما دارند حفظ و استفاده درست از آنهاست. خدمت به شهر و شهروندان E.

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به اقدامات انجام شده در سیل اخیر تصریح کرد: مدیریت بحران باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد و برای مقابله با آن سناریو آمادگی و تجهیزات مورد توجه قرار گیرد.

وی همچنین در خصوص ویژگی های کلانشهر شیراز اظهار داشت: شرایط اجتماعی شهر شیراز ایجاب می کند شهرداری همه جوانب آن را در نظر بگیرد.

در این جلسه سعید مصفا سرپرست شهرداری شیراز از زحمات شهردار سابق شیراز و اعتمادی که شورای اسلامی شهر به وی برای این مسئولیت داشته مدیریت مقدماتی مالی و درآمدی قدردانی کرد.

وی همچنین بیان کرد: علاوه بر نظم مالی، باید به سمت تکمیل پروژه ها حرکت کنیم و در چارچوب سیاست های شورای اسلامی شهر شیراز حرکت کنیم تا از این فرصت خدمت رسانی بهترین ارزش را ببریم.

  12 هکتار زعفران در ساری کشت شد/ تولید 25 کیلوگرم طلای سرخ

سید احسان اصنافی شهردار سابق شیراز روز شنبه ۲۲ مرداد از سمت خود استعفا داد.

دیدگاهتان را بنویسید