چهاردهمین اهدای عضو در رشت جان 3 بیمار نیازمند را نجات داد

به گزارش خبرگزاری موج گیلان، حیدرعلی بالو معاون پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گیلان به نقل از سلام نوجوان 16 ساله گیلانی گفت: کبد و هر دو کلیه رضا فلاح نیک مرادی نوجوان 16 ساله شهرستان لاهیجان که بر اثر تصادف و ضربه مغزی دچار مرگ مغزی شده بود روز پنجشنبه به سه بیمار نیاز داشت. ، 20 آگوست. عضو گیرنده اهدا شد.

وی گفت: مرحوم رضا فلاح نیک مرادی که در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان پیروز لاهیجان بستری و بر اثر آسیب مغزی دچار مرگ مغزی شده بود، پس از اطلاع به واحد حراست دانشگاه و کسب رضایت خانواده ایثارگر از تیم تخصصی این واحد. ، با هماهنگی مرکز اورژانس گیلان بیمارستان رازی رشت انتقال و پس از تایید نهایی تایید شده، در نهایت دو کلیه وی به دو بیمار زن 22 و 57 ساله مبتلا به نارسایی کلیه و کبد وی به یک بیمار مرد 42 ساله مبتلا به نارسایی کبد در مرکز پیوند زده شد. برای آموزش پزشکی رازی در رشت.

وی ضمن تشکر از معاونت پیوند و تیم پیوند دانشگاه علوم پزشکی گیلان از همکاری دفتر پرستاری و کادر درمانی بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان پیروز لاهیجان و مرکز آموزشی درمانی رازی رشت، قدردانی کرد. از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت و مغفرت الهی و برای خانواده محترم این جانبخش صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت داریم.

  هنگ کنگ 100000 اتاق هتل اجاره می کند تا از بیماری عروق کرونر قلب جلوگیری کند

دیدگاهتان را بنویسید