پیام تبریک مدیرکل بهزیستی استان اصفهان به مناسبت روز ملی تشکل ها و مشارکت های اجتماعی

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، ولیاله نصر مدیرکل بهزیستی استان اصفهان در پیامی روز تشکل ها و مشارکت های اجتماعی را تبریک گفت.

متن پیام مدیرکل بهزیستی استان اصفهان به شرح زیر است:

نام خدا

22 مرداد در تقویم رسمی کشور به عنوان روز ملی تشکل ها و مشارکت های اجتماعی نامگذاری شده است.

این روز فرصت مغتنمی برای قدردانی از نقش سازمان ها و گروه های فرهنگی و داوطلبانه است که با درک و اشتیاق آگاهانه برخاسته از آگاهی اجتماعی و در سال های اخیر با نیل به بلوغ فکری و عملی با محیط پیرامون خود در اقدامی مؤثر هستند. آنها توانستند بازوی قدرتمند و پشتوانه ای مطمئن در عرصه های مختلف علمی و فرهنگی باشند.

سازمان ها و سازمان های مردم نهاد حلقه ارتباطی بین دولت و مردم هستند که می توانند بسیاری از چالش ها و معضلات اجتماعی را با تکیه بر تلاش و کوشش حل کنند. و سازمان های غیردولتی تحت کنترل شامل موسسات و مراکزی در زمینه توانبخشی، فعالیت های اجتماعی، پیشگیری و مشارکت هستند که همواره این سازمان را به عنوان بازوی قدرتمند در ارائه خدمات متنوع و گسترده یاری می کنند.

لذا فرصت را مغتنم شمرده و به تمامی فعالان و دست اندرکاران عرصه مشارکت اجتماعی، آن همکاران و همراهان ارزنده سعادت در سراسر کشور و بویژه استان اصفهان تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال سلامتی و تداوم روزافزون مسئلت دارم. تقدیم به همه عزیزان و خیرین و یاوران با بنده مشکل داریم.

ولی الله نصر

مدیرکل بهزیستی استان اصفهان

  سپاه همیشه دستیار در عرصه تولید و تجارت است / سپاه; پناهگاه و دوست بی تکلف روزهای سخت مردم است

دیدگاهتان را بنویسید