پروژه های برق شهرستان مهران به بهره برداری رسید

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، عمران ایدی زاده از پروژه های توزیع بازدید کرد برق در شهرستان مهران جهت خدمت رسانی به زائرین در کنگره اربعین در شهرستان مهران گفت: 41 کولر آبی، 18 ترانسفورماتور نصب شده و هزار و 400 متر شبکه هوای کم فشار و 400 متر شبکه فشار متوسط ​​برای تامین برق در حال ساخت است. .

وی با اشاره به نصب سه ترانسفورماتور و 500 متر شبکه برق رسانی فشار متوسط ​​در شهرستان مهران افزود: 4 هزار و 200 متر شبکه روشنایی معابر علاوه بر شبکه روشنایی موجود برای ارتقای روشنایی معابر پیاده احداث می شود.

عیدی زاده با قدردانی از حمایت ها و پیگیری های مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان برای تسریع در اجرای پروژه ها در این شهرستان، تاکید کرد: اعتبارات لازم جذب شده و پیمانکاران از تمام توان خود برای تسریع در اجرای پروژه ها استفاده خواهند کرد.

وی لزوم توسعه سیستم روشنایی معابر شهر مهران را بسیار مهم خواند و بیان کرد: در این ایام 153 پی بتنی برای ایجاد خطوط برق و 263 چراغ خیابان احداث می شود.

مدیر توزیع برق مهران خاطرنشان کرد: در راستای تامین برق پایدار، شبکه 4200 متری فشار متوسط ​​از پست مهران تا میدان امام از دیگر پروژه های توزیع برق این شهرستان است که به زودی به بهره برداری می رسد. .

  چین: نگران ایمنی و امنیت تاسیسات هسته ای در اوکراین

دیدگاهتان را بنویسید