فیلمبرداری فیلم کوتاه خونین خون به پایان رسید

به گزارش خبرگزاری موج، با پایان فیلمبرداری فیلم کوتاه «خون داغ» به تهیه کنندگی عادل معمار نیا و نویسندگی و کارگردانی علی تقفی، مراحل پس از تولید شرکت در سی و نهمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران به پایان رسید. آغاز شد.

علی تقفی پیش از این تجربه ساخت فیلم های کوتاهی چون «فشار خون» و «مادر» را داشت و در آخرین فعالیت هنری خود فیلم کوتاه 30 دقیقه ای «خون داغ» را جلوی دوربین برد.

این فیلم کوتاه که محصول مرکز تولیدات کوتاه سازمان سینمایی سوره است، دارای داستانی زنانه و حمایت مقدس است و طی 10 روز در بستان ولایت فیلمبرداری شده است.

در خلاصه داستان Hot Blood آمده است: «مهین، یک پرستار داوطلب در جنگ، مسئول رساندن خون به یک فرد مهم می شود. کیسه های خون گم شده و جان این مرد در خطر است. مهین در موقعیت ناپایدار یافتن خون قرار می گیرد و…”

معصومه رحمانی، مهدی رکنی، مسعود شامی، سید محسن حسن زاده، داود پیمان فر، اهورا میمارنیا در این فیلم ایفای نقش می کنند.

دیگر بازیگران فیلم کوتاه «خون گرم» عبارتند از؛ فیلمبردار: فرهاد طالبی نژاد، طراح صحنه و لباس: حسین رنجبر شیرازی، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: سید محسن ساجدی، تدوین: محمدحسن قائمی، صدابردار: میتم حسنلو، صدابردار: پارسا عاشقان، مدیر تولید: رنگارنگ و رضا اشرفی تصحیح نور: حمید فتورچیان، عکاس: مجید حلوایی، ناظر کیفی: امین قدمی، روابط عمومی: الهام عرشی زاده، محصول سازمان سینمایی سوره با مشارکت سازمان نظام پزشکی دفاع مقدس و مقاومت.

  بستری شدن 103 بیمار عروق کرونر در هرمزگان

دیدگاهتان را بنویسید