فراخوان کمیته داوری و انتخاب کتاب و جایزه تابستانی پرنده ۱۴۰۱ منتشر شد

به گزارش خبرگزاری موج، کمیته نقد و بررسی کتاب از تمامی ناشران، نویسندگان، مترجمان، تصویرگران و شاعران دعوت کرده است تا آثار خود را برای نقد و بررسی ارسال کنند.

بر این اساس تنها کتاب هایی که اولین بار در سال 1400 یا 1401 منتشر شده اند در این چرخه قابل ارزیابی هستند.

آثار دریافتی هر ماه برای آن ماه ثبت و توسط کمیته کتاب و جایزه مرغک بررسی می شود.

کمیته بررسی و انتخاب کتاب کانون با هدف انتخاب مناسب ترین آثار برای ورود کودکان و نوجوانان به مراکز فرهنگی هنری کانون، پاسخگویی به یکی از نیازهای اصلی خانواده ها برای خرید کتاب، جهت دادن به انتشارات را برعهده دارد. بازار و ارتقای کیفیت نشر کتاب، حمایت از توسعه و تجهیز منابع آموزشی مراکز فرهنگی هنری به منظور جذب و تثبیت اعضا و…

بر این اساس، نتایج کمیته بررسی و انتخاب کتاب شامل دو بخش است: فهرست کتاب‌های مناسب که فهرستی از کتاب‌های منتخب منتشر شده در حوزه کودک و نوجوان را شامل می‌شود و از میان کتاب‌های دریافتی از حوزه کودک انتخاب و منتشر می‌شود. ناشران و نوجوانان در طول سال. در این فهرست، اطلاعات کامل کتاب، خلاصه ای از موضوع کتاب و امتیاز دریافتی توسط کمیته بررسی و انتخاب کتاب گنجانده شده است.

همچنین جایزه مرغک جایزه ای است که به کتاب های برگزیده کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تعلق می گیرد که توسط کارشناسان هیئت های مختلف در کمیته داوری و انتخاب کتاب بررسی و انتخاب شده و به عنوان کتاب وارد چرخه ارزیابی می شوند. – نامزدها، آن را بگیرید

  تعلیق تمامی پروازها به فرودگاه های عراق به دلیل طوفان گرد و خاک

این جایزه شامل خوانش هایی در زمینه های داستانی و شعر (آهنگسازی، ترجمه، نمایشنامه، بازآفرینی و بازنویسی داستان های قافیه) است.

بر این اساس، علاقه مندان به شرکت در این رویداد تا 15 شهریور 1401 فرصت دارند آثار خود را به آدرس تهران، خیابان دکتر فاطمی، خیابان حجاب، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، ساختمان فرهنگسرا ارسال کنند. معاونت طبقه دوم کمیته بررسی و انتخاب کتاب ارسال کد پستی 1415613144.

تلفن و ریموت 02188978785 و ایمیل [email protected] جهت ارتباط با دبیرخانه در نظر گرفته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید