رونمایی از پروژه های عمرانی، فرهنگی و خدماتی شهرستان از هفته آینده آغاز می شود

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، علی قاسم زاده شهردار اصفهان در برنامه رادیویی «سلام اصفهان» با اشاره به برگزاری مراسم بزرگ عزاداری حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) در مساجد، مساجد و خیابان های اصلی شهر. شهرستان گفت: پس از پایان مراسم در روز عاشورا، نظافتچیان بلافاصله شهر را به حالت اولیه بازگرداندند و خیابان های اصلی مناطق پانزده گانه با کمک خودروهای مکانیزه شستشو شد.

وی ادامه داد: از آتش نشانان، اتوبوسرانی و خدمات شهری که در این ایام کمک کردند تا مراسم عزاداری خوبی در کنار مردم و دوشادوش عزاداران حسینی برگزار شود قدردانی می کنیم.

تمرکز شهرداری بر تکمیل پروژه های نیمه تمام در شهر

شهردار اصفهان یکی از اولویت های این دوره از مدیریت شهری را تمرکز بر تکمیل پروژه های نیمه تمام که باعث تاخیر ترافیکی و یا آلودگی بصری شهر شده است دانست و اعلام کرد: بر اساس برنامه ریزی انجام شده از هفته آینده هر دو هفته پروژه های مختلف عمرانی، فرهنگی و خدماتی این شهرستان به بهره برداری می رسد.

وی تصریح کرد: بیشتر این پروژه ها منطقه محور بوده و در قالب راهسازی، آتش نشانی، فرهنگسرا و ورزشگاه اجرا می شود.

افتتاحیه ها از منطقه 3 شروع می شود

قاسم زاده با بیان اینکه برنامه افتتاحیه با بهره برداری از پروژه های منطقه 3 شهرداری آغاز می شود، خاطرنشان کرد: شهروندان اصفهانی در مناطق مختلف شهر منتظر هدایایی از سوی شهرداری باشند.

وی با بیان اینکه پروژه های شهرداری اصفهان به سه دسته ابرپروژه ها، پروژه های منطقه ای و پروژه های محله ای تقسیم می شود، ادامه داد: اجرای ابرپروژه ها یا پروژه های بزرگ شهری مانند قطار شهری و رینگ چهارم سال ها زمان می برد و هزینه های زیادی دارد.

  فعالیت های بسیج ذوب آهن اصفهان چشمگیر و متکبرانه است

شهردار اصفهان گفت: پروژه هایی مانند میدان فرزانگان، پارکینگ زیرزمینی توحید و تقاطع آیت الله غفاری در حال ساخت است و با بازدید مستمر از محل پروژه و برگزاری جلسات پیگیری در تلاش هستیم تا پایان سال جاری به بهره برداری برسیم.

دیدگاهتان را بنویسید