در عرصه تولید، راه شهدا را ادامه خواهیم داد

به گزارش خبرگزاری موج، محمد یاسر طیب نیا مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه با صدور بیانیه ای این ضایعه را به مردم شهید پرور شهرستان مبارکه و خانواده وی تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

به نام خدا

و كساني را كه در راه خدا كشته شده اند، مرده مپنداريد، بلكه نزد پروردگارشان زنده اند.

آنچه دیگران می خوانند:

هالک ایرانی به بیمارستان رفت آنها هالک ایرانی را شکست دادند

حضور همسر نیوشا دیگمی در کنسرت همسر نیوشا دیگمی بعد از طلاق حسودی کرد.

خودروی چند میلیاردی احسان علیخانی سوژه شد احسان علیخانی ثروتمند شد

با سلام و عرض تسلیت به اهالی منطقه شهید پرور و خانواده بزرگوار شهید دلاور و آزاده ابراهیم خوزان؛

رهبر معظم انقلاب اسلامی در یکی از سخنان خود به صراحت فرمودند: «اگر این شهادت ها نبود، اگر این فداکاری ها نبود، این نظام زنده نمی ماند. این نهال نظام مورد حمله طوفان های سهمگین قرار گرفت.

شهادت جانباز 70 درصد و آزاده ابراهیم خوزان که رنج 8 سال اسارت را متحمل شد، باعث تاسف و تأثر من و سایر همکاران شد. یقیناً این مرد مقاومت و استواری که با اعتقاد راسخ به آرمان های نظام اسلامی پا به میدان جهاد گذاشت، همیشه الگوی درخشانی برای جوانان این مرز و بوم و همکاران ما خواهد بود.

بی شک تمامیت ارضی و عزت و سربلندی ایران اسلامی و نیز افتخارات به دست آمده در فولاد مبارکه از جمله تولد انقلاب اسلامی در ایران، ثمره ایثارگری ها و جانفشانی های آزادگان، جانبازان و جانبازان است. شهدای والامقام کشور عزیزمان.

  اسد از عملیات نظامی روسیه در اوکراین حمایت کرده است

ما همواره وظیفه خود می دانیم که این بزرگان را گرامی بداریم و راه آنها را ادامه دهیم و مفتخریم که فولاد مبارکه در کنار منطقه ای قرار دارد که شهدا، آزادگان، جانبازان و ایثارگران زیادی را در خود پرورش می دهد.

مدیریت و کارکنان شرکت فولاد مبارکه به پاس قدردانی از جانفشانی همه عزیزان جان باخته در راه میهن از هیچ تلاشی در جبهه تولید برای ادامه راه شهدا و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی دریغ نخواهند کرد. .

شهادت این شهید والامقام را در ایام شهادت سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) تسلیت و تعزیت عرض می نمایم و برای ایشان و بازماندگان صبور اجر جزیل مسئلت دارم.

محمدیاسر طیب نیا

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه

دیدگاهتان را بنویسید