دبیرکل جمعیت هلال احمر اعلام کرد: ساماندهی 16 هزار نیروی هلال احمر برای خدمت رسانی به زائران اربعین

arbaeen 1432 800x533 1 خبر عجیب

شفقنا- دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور گفت: برنامه ریزی خوبی برای خدمات رسانی به زائران اربعین امسال انجام شده و 16 هزار نیروی هلال احمر برای این منظور ساماندهی شده است.

به گزارش شفقنا، یعقوب سلیمانی صبح امروز شنبه در استان خوزستان و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جمعیت هلال احمر کشور طی دو ماه گذشته جلساتی را در ستاد اربعین برگزار کرده و در دو بخش موضوع امدادرسانی و امدادرسانی برگزار شده است. و امداد و نجات و کمک به سلامت در کشور و همچنین برنامه ریزی لازم را برای مسئولیت مراقبت های بهداشتی در عراق انجام دادیم.

دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور گفت: با توجه به شرایط امسال و پسابرجام و چشمگیرتر بودن استقبال زائران نسبت به سال های گذشته و همچنین گرمای مضاعف هوا، تمهیدات و برنامه ریزی ها. ضروری هستند.

سلیمانی اعلام کرد: 16 هزار داوطلب، امدادگر و امدادگر برای داخل کشور ساماندهی شده است. همچنین 570 پایگاه دائمی و 116 پایگاه موقت هماهنگ و برنامه ریزی شده است.

وی با اشاره به برنامه حسینی برای ارائه خدمات به زائران با استفاده از بیش از 4500 خودروی پشتیبانی و عملیاتی، ادامه داد: امسال ظرفیت کمک به زائران غیرایرانی ورودی به کشور در مبادی ورودی برای اطمینان از ورود و خروج ایمن مهیا می شود. در کشور.

دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور یادآور شد: در عراق نیز برنامه ریزی های لازم انجام شده و ظرفیت پایگاه های امدادی و مراکز درمانی این کشور با شرایط خاص موجود تقریباً سه برابر شده است. عمده تامین مواد مخدر، هماهنگی های لازم و جلسات مشترک (شخصی و حضوری) با کشورهای عراقی انجام شد.

  عمده کالاهای ماه مبارک رمضان در استان اصفهان تامین می شود

سلیمانی با اشاره به آمادگی کامل جمعیت هلال احمر برای خدمت رسانی به زائران حسینی گفت: با همدلی و انگیزه ای که در استان خوزستان وجود دارد، اقدامات لازم انجام شده و مشکل جمعیت هلال احمر استان برای استقرار زائران حسینی است. قرارگاه عملیاتی در مرز شلمچه و چذابه با توافقات خوبی حل شد. گرفته شد و تصمیم گرفت.

وی بیان کرد: حدود 450 ناجی غریق در 15 پست ثابت و 15 پست موقت در خوزستان با آمادگی کامل برای خدمت رسانی به زائران حسینی توفیق مشغول به کار هستند.

دیدگاهتان را بنویسید