ترافیک سنگین در آزادی، نواب و شیخ فضل الله

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ محمد رزاقی معاون پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ درباره آخرین وضعیت ترافیکی راه های اصلی و بزرگراه های پایتخت گفت: با رصد انجام شده از طریق دوربین های مرکز کنترل ترافیک از سطح سطح. از جاده ها و بزرگراه های پایتخت، حجم بالای ترافیک و شروع تردد در سطح جاده های شهری تهران هستیم.

وی ادامه داد: بزرگراه شهید زین الدین در جهت شرق به غرب از صدف، بزرگراه بابایی از امام علی (ع)، بزرگراه امام علی (ع) در جهت جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در جهت جنوب به شمال از گلشندوست بزرگراه صدر در جهت شرق به غرب از ابتدا ترافیک صبحگاهی دارد.

سرهنگ رزاقی بیان کرد: ترافیک در مسیر غرب به شرق رحمانی، آزادی در مسیر غرب به شرق از استاد معین و محور نواب جنوب به شمال از سمت شهید چراغی سنگین گزارش شده است.

معاونت عملیات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: در امتداد بزرگراه شهید حاج قاسم سلیمانی در جهت شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، مسیر جنوب به شمال چمران در تقاطع حکیم به سمت همت، مسیر غرب به شرق. جاده ویژه گلها و مسیر غربی آزادراه شرق از چیتگر، بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از باکری، شهید حکیم در مسیر غرب به شرق از باکری، بزرگراه هاشمی رفسنجانی در مسیر غرب به شرق از سمت شهید ستاری، سنگین است. ترافیک .

وی گفت: تیم های پلیس راه تهران برای روان سازی و کنترل ترافیک در تمامی تقاطع ها، معابر و میادین شهر تهران حضور دارند.

  مجیدی: به بازیکنان گفتم حتی اگر برنده شویم، هیچ چیز تمام نمی شود/ جادوی من حمایت هواداران است

دیدگاهتان را بنویسید