بیش از چهار هزار نفر از 12 شهر ایران در پیاده روی اربعین مشغول خدمت هستند

به گزارش خبرگزاری موج، جلال بهرامی، معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران با بیان اینکه ما در تهران در اربعین پاسخگو نیستیم، گفت: شهرداری تهران نیز در این زمینه پاسخگو نیست؛ در حالی که شهرداری تهران پاسخگو نیست. مسئولیت ما در قبال دولت است.

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران تاکید کرد: ستاد مرکزی اربعین بر عهده وزارت کشور و دبیرخانه کمیته خدمات شهری در این ستاد بر عهده شهرداری است.

وی با بیان اینکه 12 کلانشهر ایرانی زیرمجموعه این کمیسیون در مرز کشور و خارج از مرز خدمات رسانی خواهند کرد، یادآور شد: تهران و کلانشهرها صرفا خدمات رسانی خواهند کرد و هزینه ای برای ساخت فضای ویژه در این زمینه نخواهند داشت.

بهرامی با بیان اینکه تقسیم وظایف بین کلانشهرها توسط دبیر کمیته انجام می شود، خاطرنشان کرد: خدمات عمده ما شامل نظافت و رفت و روب، جمع آوری زباله، ایمنی و ارائه خدمات آتش نشانی در جاده است.

به گزارش سایت شهر، وی با بیان اینکه با کلانشهرها به توافق رسیده ایم که چهار هزار نفر برای خدمات رسانی در حماسه اربعین مشغول به کار شوند، اظهار داشت: با توجه به فراخوان زائران و تناسب حضور آنان در این حماسه، در سال 1385، در سال 1394 به صورت رسمی انجام شد. ممکن است تغییراتی در تعداد جمعیت ارائه شده داشته باشد.

  کمبود پرستار در کشور با شاخص بیمارستان مشخص می شود

دیدگاهتان را بنویسید