برگزاری همایش روز ملی تشکل ها و مشارکت های اجتماعی 23 مرداد

به گزارش خبرگزاری موج گیلان، حسین مصطفی پور نماینده سیاسی، امنیتی و اجتماعی مجلس شورای اسلامی استاندار گیلان امروز (پنجشنبه) در گفتگو با خبرنگاران پیش رو خواهد بود روز سازمان ملی و مشارکت های اجتماعی با ذکر و تبریک به فعالان این عرصه گفت: تشکل های مردم نهاد بر اساس مشارکت در اقشار مختلف جامعه ایجاد می شوند.

وی با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب نقش مشارکت مردم در جایگاه نظام اسلامی را بسیار سازنده و موثر برشمردند، گفت: راهبرد دولت جهادی و انقلابی سیزدهم مبتنی بر استفاده از ظرفیت اجتماعی است. مردم به همراه دستگاه های اجرایی .

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار به فعالیت حدود 400 سازمان مردم نهاد در گیلان اشاره کرد و خاطرنشان کرد: از این تعداد بیشترین مجوز سمن ها در حوزه معاونت اجتماعی صادر شده است که نشان دهنده توجه است. مردم گیلان برای مشارکت در امور جامعه.

وی تصریح کرد: مجموعه بخشداری و تمامی دستگاه های اجرایی استان از سازمان هایی که بر اساس هنجارها و ارزش های جامعه اسلامی گام بر می دارند حمایت می کنند.

مصطفی پور از برگزاری همایش روز ملی تشکل ها و مشارکت های اجتماعی در سوم مرداد ماه خبر داد و گفت: این همایش به منظور تجلیل از فعالان این عرصه و تقویت مشارکت های مدنی در تالار مرکزی رشت با حضور نمایندگان برگزار می شود. از سازمان های غیر دولتی

وی افزود: نخستین نمایشگاه دستاوردهای سازمان های مردم نهاد همزمان با این همایش در تالار مرکزی رشت برپا می شود و تا 4 مردادماه فعال است.

  پیوندهای قومی و سنتی در افغانستان بسیار قوی است / بازگشت اجباری بدون آموزش پناهندگان بی فایده است. نویسندگان «چای سبز پل قرمز» در گفت و گو با شفقنا

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان تصریح کرد: به همین مناسبت برنامه های دیگری از سوی اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری با مشارکت سازمان های مردم نهاد در حوزه آسیب های اجتماعی، محیط زیست و خیریه

دیدگاهتان را بنویسید