ما به دنبال جهت گیری حزبی مسئولان نیستیم/ نقد را باید به عنوان هدیه بپذیریم

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، حجت الاسلام و المسلمین محسن ابراهیمی امام جمعه میناب در دیدار دوستانه با اصحاب رسانه با بیان اینکه خبرنگاران در حوزه فرهنگی نظرات دارند، افزود: اهالی رسانه می توانند نظرات خود را ارائه کنند. برنامه ریزی به متولیان امر برای برگزاری بهتر مراسم.

وی با بیان اینکه اصحاب رسانه می توانند مشاوران فرهنگی خوبی برای ائمه جمعه باشند، بیان کرد: دو سال است که با هدف تحول فرهنگی و کمک به توسعه شهرستان توانستم در خدمت مردم میناب باشم. خواهد داشت.

حجت الاسلام و المسلمین ابراهیمی با اشاره به اینکه مشکلات، معضلات و راهکارهایی که در مسیر توسعه وجود دارد باید دسته بندی شود، تصریح کرد: ما تنها به دنبال مشکلات نیستیم، بیشتر به دنبال نتیجه هستیم.

وی با بیان اینکه باید با پیگیری در سطح استانی و کشوری کاهش مشکلات مردم را هدف گذاری کنیم، گفت: بین رسالت اصحاب رسانه و ائمه جمعه اشتراکاتی وجود دارد و به دنبال حزب گرایی مسئولان نیستیم بلکه به دنبال آن هستیم. برای حل مشکلات مردم

امام جمعه میناب با اشاره به اینکه طبق پیگیری های انجام شده نظر استاندار هرمزگان در خصوص راه اندازی دانشگاه علوم پزشکی در شرق هرمزگان مثبت است، گفت: از نظر اقتصادی با مشکلاتی مواجه هستیم و نمی توان از آن چشم پوشی کرد. آنها و نیازهای ما در حد توان ماست.در کشور موجود است.

وی با بیان اینکه میناب فقیرترین شهر استان است، گفت: اگر مدیری همیشه مورد تمجید قرار گیرد، خود را بی تقصیر می پندارد و به دنبال عیوب خود نمی رود و آنها را بهبود می بخشد.

  یافتن کارمندان واجد شرایط بزرگترین دغدغه شرکت های فناوری است

بیشتر بخوانید:

محبوبیت نقطه قوت جشنواره انبه و یاس است

حجت الاسلام و المسلمین ابراهیمی با اشاره به اینکه اگر به فردی ایراد گرفته شود، به این معناست که در کار مشکلی وجود دارد و باید اصلاح شود.

وی وظیفه رسانه ها و خبرنگاران را بالا بردن سطح فکری افراد جامعه عنوان کرد و افزود: اگر خبرنگار در جامعه نباشد ارتباط ما با گذشته قطع می شود.

امام جمعه میناب در پایان تصریح کرد: می توانند از طریق خبرنگاران در انعکاس مشکلات مردم در دفتر امام جمعه نقش موثری داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید