سخنگوی حرم حضرت معصومه(س): مبنای واردات کالاهای لوکس «ثروت پرستی» است.

20211113195144655491 1 خبر عجیب

شفقنا- سخنران حرم حضرت معصومه(س) گفت: ارز کشور اسلامی برای اقلام لوکس برداشته شده است که حیف است در حالی که مبنای واردات و خرید چنین اقلامی مبنای درستی ندارد و تماماً به خاطر طمع و ثروت است. .

به گزارش شفقنا، حجت الاسلام سعیدی آریا شب گذشته در شبستان به امام خمینی (ره) در حرم بانوی کرامت گفت: رسول گرامی اسلام سطح علمی و فرهنگی مردم دوران جاهلی را بالا برد، اما اوضاع به جایی رسیده است که یزید خلیفه مسلمین می شود و آشکارا مشروب می خورد. خمر ظاهر می شود.

وی افزود: پیامبر پیش از این در چندین سخنرانی ابراز نگرانی کرده و وقایع آینده را نقل کرده است.

استاد حوزه تاکید کرد: سبک انگاشتن دین، تحقیر دین و کم اهمیت جلوه دادن دین، اولویت دادن به امور دنیوی و مادیات بر امور دینی، رعایت احکام دینی درهم و دینار، قطع رحم و از بین بردن بنیان خانواده ها، تغییر جایگاه قرآن. و تشریفاتی شدن، غلبه مال و مال پرستی و قومیت از مواردی بود که پیامبر اسلام از آن نگران بود.

وی افزود: زمانی که مبنای تصمیم گیری بر اساس امور دنیوی باشد، دیگر مبانی اسلامی و دینی جایگاهی در تصمیم گیری ها نخواهد داشت و وعده های پوچ مادی جایگزین وعده های الهی می شود.

آقای سعیدی آریا تاکید کرد: در واقعه کربلا، دشمنان درک درستی از افرادی مانند حضرت عباس علیه السلام نداشتند و به این دلیل که دشمنان اصلاً درکی از دین و تقوا نداشتند، امان نامه ای به ایشان دادند.

وی افزود: سلامت یک جامعه در سایه آرامش رحم ایجاد می شود در حالی که شکافتن رحم برکت جامعه را از بین می برد و انسان را از معنویت دور می کند.

  اروپا بخش‌های مالی و انرژی روسیه را تهدید می‌کند

سخنگوی حرم بانوی کرامت ادامه داد: اگر شتابی که در اصلاح دین توسط پیامبر گرامی اسلام صورت گرفت در دستان مبارک حضرت علی (علیه السلام) ادامه پیدا می کرد، قطعاً همین امر بود. بسیار ارزشمند است، اما متأسفانه راه دین منحرف شد و حضرت علی علیه السلام ۲۵ سال در خانه ماند.

وی افزود: ارز دولت اسلامی برای اقلام تجملی برداشت می شود که مایه تاسف است در حالی که مبنای واردات و خرید این گونه اقلام مبنای درستی ندارد و تماماً ناشی از طمع و ثروت است.

آقای سعیدی آریا تاکید کرد: زینت های دنیوی چشم مردم را کور می کند و مردم را به قتل امام معصوم می کشاند.

وی گفت: اغوای شیطان انسان را به مرحله ای می رساند که انسان امام معصوم را رها می کند و به اردوگاه دشمن می رود.

دیدگاهتان را بنویسید