رسا نوشت/ آیت الله حیدری: امام جمعه ای که به فکر فعالیت اقتصادی باشد اعتماد مردم را از دست می دهد.

874991 خبر عجیب

شفقنا-عضو شورای خبرگان رهبری، اعتماد مردم را سرمایه ائمه جمعه دانست و گفت: امام جمعه ای که به فکر فعالیت اقتصادی باشد، اعتماد مردم به خود را از دست می دهد.

آیت الله محسن حیدری نماینده مردم استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در گفت و گو با خبرنگار رسا، بیانات و رهنمودهای رهبر انقلاب در دیدار با ائمه جمعه را منشور مهمی برای همه سطوح برشمرد. روحانیت گفت: توصیه ها و فرمایشات رهبر انقلاب باید مورد توجه مردم قرار گیرد، نیروهای انقلابی گوش شنوایی هستند.

حضرت آیت الله حیدری با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب به تقویت روابط عمومی خطبه ها و ائمه جمعه، رفتار پدرانه با همگان و لزوم حمایت از گروه های جوان جهادی توصیه می کنند، افزودند: حضرت آیت الله خامنه ای به ائمه جمعه به عنوان جمعیت نماینده روحانیت، توصیه هایی کردند. و هشدارهای مهمی ارائه کرد، لذا سایر خطبه ها، سخنرانان، ائمه جماعت و اساتید حوزه نیز باید رهنمودها و توصیه های رهبر انقلاب را اجرا کنند.

وی با اشاره به هشدار رهبر معظم انقلاب مبنی بر عدم دخالت ائمه جمعه در امور اقتصادی، تصریح کرد: تجربه نشان می دهد که به دلیل برخی ضعف ها، عدم تجربه و بی تجربگی، انجام فعالیت های اقتصادی منجر به ورشکستگی شده است. بنابراین چنین فعالیت هایی نه تنها مفید نبود، بلکه باعث ایجاد مشکلات متعدد دیگری نیز می شد.

نماینده مجلس خبرگان رهبری، اعتماد مردم را بزرگترین و اصلی ترین امتیاز ائمه جمعه دانست و تصریح کرد: وقتی امام جمعه به فکر مسائل و فعالیت های اقتصادی باشد، اعتماد مردم به او را از دست می دهد، لذا حضرت عالی رهبر انقلاب به ائمه جمعه هشدار دادند که از فعالیت اقتصادی خودداری کنند.

  احداث 35 کیلومتر از محور دهق تا محور میمه / پیش بینی بهره برداری در سال 145

اخبار قبلیسخنگوی حرم حضرت معصومه(س): مبنای واردات کالاهای لوکس «ثروت پرستی» است.

دیدگاهتان را بنویسید