اورژانس استان تهران پس از وقوع سیل در فیروزکو در آماده باش است

خبر عجیب

شفقنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران با اشاره به جاری شدن سیل در فیروزکوه و اخطار نارنجی هواشناسی از آمادگی مدیریت بحران در استان خبر داد.

به گزارش ایرنا شفقنا، حامد یزدی مهر شامگاه چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به وقوع سیل دیگری که دقایقی پیش در فیروزکو رخ داد، گفت: مدیریت بحران استان تهران هم اکنون در آماده باش کامل است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران با بیان اینکه از روز گذشته (سه شنبه) اخطاریه هواشناسی زرد و امروز (چهارشنبه) نارنجی هوا اعلام شده است، گفت: با توجه به وزش باد شدید و دوری مردم از جاده ها و رودخانه ها، بسیار توصیه می شود.

یزدی مهر با اشاره به جاری شدن سیل در منطقه تنگه واشی و روستای کمند فیروزکوه گفت: بر اساس گزارش هلال احمر به محض وقوع سیل تیم ارزیاب به منطقه اعزام شد و در حال بررسی وسعت و گستردگی آن هستند. خسارت و همچنین قربانیان احتمالی حادثه.

وی گفت: عوامل امدادی و مدیریت بحران شهرستان های فیروزکوه و دماوند و سه شعبه دیگر در آماده باش کامل هستند تا در صورت نیاز به منطقه اعلام شده اعزام شوند.

مردم استان تهران از پشت بام ها دوری کنند

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران از صدور اخطاریه هواشناسی نارنجی خبر داد و گفت: مردم استان تهران از پشت بام ها دوری کنند.

وی گفت: با توجه به افزایش محسوس ابرهای همرفتی از امشب (چهارشنبه) تا فردا (پنجشنبه) احتمال بارش باران و رعد و برق و آبگرفتگی در جاده های وحد وجود دارد.

یزدی مهر همچنین نسبت به طغیان مسیل ها و رودخانه ها هشدار داد و افزود: از مردم تقاضا داریم از رودخانه ها دوری کنند.

  الهام هاشمی سرمربی تیم ملی تفنگ دانمارک شد

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران از احتمال خسارات ناشی از وزش باد شدید خبر داد و گفت: کاهش دید و خسارت احتمالی به بخش‌های مختلف کشاورزی در مناطق شمالی به‌ویژه نواحی مرتفع و جنوبی گاهی وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.

یزدی مهر به مردم توصیه کرد از تردد در حاشیه و بستر مسیل ها و رودخانه ها و کوهنوردی و ارتفاعات خودداری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید