همایش «فقر و نابرابری آموزشی» با هدف بررسی ابعاد و شاخص های نابرابری آموزشی برگزار می شود.

IMG 20220809 WA0025 خبر عجیب

شفقنا- همایش فقر و نابرابری آموزشی با هدف بررسی شاخص ها و ابعاد فقر و نابرابری در نظام آموزشی کشور ۱۶ شهریور برگزار می شود.

به گزارش شفقنا از دبیرخانه همایش فقر و نابرابری آموزشی، این همایش با هدف بررسی شاخص ها و ابعاد فقر و نابرابری آموزشی در 16 شهریور ماه سال جاری در خانه اندیشمندان بشردوستان برگزار می شود. کشور با همت انجمن های علمی، سازمان های مردم نهاد و خانه کار.
فقر و نابرابری آموزشی یکی از معضلات اصلی اقتصادی و اجتماعی ایران است که با شیوع بیماری کرونا گسترش یافته است و در این راستا جمعی از کارشناسان و انجمن های علمی تصمیم گرفتند همایشی را در زمینه فقر آموزشی و آموزشی برگزار کنند. نابرابری. تقویت گفتمان اجتماعی نیروهای اجتماعی فعال در حوزه فقر و نابرابری آموزشی برای حمایت از سیاست های آموزشی کشور و ایجاد تعامل بین دولت و کارشناسان و نهادهای مرتبط برای رفع عوامل ایجاد فقر و نابرابری در نظام آموزشی کشور. کشور به عنوان یکی از اهداف اصلی این کنفرانس ذکر شده است.
همچنین در این همایش چالش های پیش روی نظام آموزشی کشور، تجربه سمن ها در حوزه مدارس کمکی و چالش های آموزشی در دوران کرونا در سه پنل تخصصی با حضور صاحب نظران، پژوهشگران و پژوهشگران مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

انجمن مطالعات فرهنگی و ارتباطی، انجمن جامعه شناسی ایران، انجمن اقتصادی ایران، بنیاد همدان آینده نگر سیستان و بلوچستان، موسسه توسعه دانش آموزان مناطق محروم (مردم)، بنیاد مهر تابنده، مجمع خیرین برای توانمندسازی و مهارت آموزی، بین المللی اسلامی سازمان حقوق کودک (کافل)، حضرت ابوالفضل دارالاکرم، انجمن بازماندگان تحصیل تهران، انجمن مربیان آینده کودکان (ارفک)، انجمن خیرین بازماندگان تحصیل، مؤسسه کمپین های مردمی در ایران، مؤسسه توانمندسازی دولت و جامعه از جمله شرکت کنندگان در این مراسم خواهند بود. کنفرانس.

  قضاوت در مورد خطرناک بودن سویه قبرسی دلتاکرون خیلی زود است

لازم به توضیح است این همایش روز دوشنبه 16 شهریور 1401 ساعت 9 صبح در محل خانه اندیشمندان علوم انسانی واقع در خیابان نجات الهی، نبش خیابان ورشو برگزار می شود و علاقه مندان می توانند جهت شرکت در این همایش به صورت مجازی از طریق لینک https://www.skyroom.online/ch/khanehkargar/hamayesh اقدام کنید.

اخبار قبلیمعاون وزیر امور خارجه روسیه: مذاکرات روسیه و آمریکا برای از سرگیری «شروعی جدید» باید ادامه یابد.

دیدگاهتان را بنویسید