جبهه مقاومت، حماس و حزب الله بارها رژیم صهیونیستی را شکست داده اند

به گزارش خبرگزاری موج گیلان، سردار محمدرضا فلاح زاده جانشین فرمانده است نیروی قدس سپاه در پنجمین یادواره شهدای حرم سردار نابغه سردار مرتضی حسین پور شلمانی فرمانده عملیات قرارگاه حیدریون گلزار شهدای شلمان با بیان اینکه در طول تاریخ مردم این خطه خدمت زیادی به شیعیان کرده اند، گفت: : علما و به عنوان میرزاکوچک خوانان از مبارزانی بودند که در مقابل دشمن قرار گرفتند، خم نشدند و شجاعانه در برابر دشمن ایستادند.

وی با بیان اینکه ولادت امام حسین (علیه السلام) با اشک های پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم)، امام علی (ع) و حضرت زهرا (س) همراه بود، گفت: امام حسین (علیه السلام) در تمام عمر خود همراه بود. ، تمام سختی ها و دشمنی ها بر پیامبر و پدرش و مادرش همه آنها را دید و شاهد بود و همه عهد و پیمان شکنان را نیز دید و در جنگ های بسیاری با پدرش بود.

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هدف امام حسین (ع) را احیای سنت نبوی و امر به معروف و نهی از منکر دانست و افزود: دشمنان اسلام خیر و رحمت و محمدی را جایگزین اسلام کرده اند. اسلام به زور و خشونت ولی مردم کوفه و مکه و… امام حسین را در عمل یاری نکرد و افراد کمی در کربلا با امام بودند.

سردار فلاح زاده وی با بیان اینکه چند سال بعد پیروان ایزدی در پی همین اهداف قبور ائمه را تخریب و علیه اسلام قیام کردند، تصریح کرد: اگر امام و انقلاب اسلامی نبود صدام از تهران و مرز خراسان عبور می کرد. از همکاری سایر کشورها عبور می کردند و آنچه را که می خواستند در کشور اجرا می کردند، اما مردم امام خود را شناختند و در دوران دفاع مقدس صدام و یارانش را تحقیر کردند.

  مرصَّدٌ لِلتلاقی | خبرگزاری بین المللی شفقنا

وی با بیان اینکه آمریکا با نیروسازی در منطقه سعی کرد با ایجاد داعش کشورهایی از جمله سوریه، عراق، یمن و دیگر کشورهای اسلامی را نابود کند و گفت: داعش در مقطعی به حرم حضرت زینب و امام حسین رسید و در داخل بود. طیف تک تیراندازان داعش اما نزدیکان امام حسین (ع) با دشمنان خدا مقابله کرده و آنها را عقب راندند.

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه قرارگاه علویان بار دیگر در نبرد با داعش جلوتر از قرارگاه اموی است، افزود: داعش وعده تخریب حرم حضرت زینب(س) و امام حسین(ع) را داده است. کند، خود را حکومتی جهانی می‌دانست، اما در مقابل یاران امام حسین (ع) ایستادند و نگذاشتند کربلای دیگری رخ دهد و داعش را نابود کردند.

فلاح زاده با بیان اینکه یکی از دلیرمردانی که در مقابله با داعش و فرمانده میدانی بود، شهید مرتضی حسین پور شلمانی ملقب به حسین کومی بود، تصریح کرد: حسین کمی از چهره های درخشان سپاه بود که رهبری او در جبهه مقاومت راه را برای انقلاب باز کرد. آزادی نبل و الزهرا و حلب و غیره.

وی با بیان اینکه شهید حسین پور از جمله افرادی بود که در مناطق مختلف سوریه و عراق نقش آفرینی کرد و تاریخ و برگ زرینی در تاریخ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نوشت و نگذاشت دست داعش به حرم عسگرین برسد. .

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خطاب به دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی گفت: همه شهدای ما افتخار می کنند که پیرو امام حسین (ع) هستند و به فرموده حاج قاسم سلیمانی همه ما هستیم. مردم امام حسین (ع) هستند و ما هرگز دست از مبارزه با دشمنان خدا برنخواهیم داشت.

  کیهان نوشت: بلوف زدن و صبر تنها احتمالات سر میز بایدن است

فلاح زاده همچنین به رژیم صهیونیستی و جنایات آن در چند دهه گذشته پرداخت و افزود: اگر رژیم صهیونیستی در گذشته مردم مظلوم فلسطین را کشت و صدای مظلومیت به جایی نمی رسید و مردم را از حقایق خود بیرون کردند. زمین، اما امروز دیگر این روز نیست.»

وی با بیان اینکه جبهه مقاومت، حماس و حزب الله شما را تحت الشعاع قرار داده و رژیم صهیونیستی را بارها تحقیر و شکست داده اند، اظهار داشت: رژیم صهیونیستی در چند روز گذشته بارها در برابر حماس و حزب الله شکست خورده است، جنگ های 22 و 33 روزه و جبهه مقاومت. تا زمان نابودی رژیم صهیونیستی تسلیم نشوید و در آن روز آتش بس در دست نیروهای جبهه مقاومت خواهد بود.

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با بیان اینکه سلام فرمانده باعث ایجاد پیوند بین امت می شود، اظهار داشت: سلام فرمانده، مهدی را در دل جوانان و جوانان امت زنده کرد و این سرود انقلاب و دفاع از انقلاب نسل جوانی است که باید زنده بماند و اطاعت کند. اما فقیه و ارزش های متعالی خداوند زنده است و ما را به یاد امام زمان و شهدا و علما و دیگر بزرگان می اندازد و یاد همه آنها را زنده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید