3000 کارمند شهرداری قم در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی در آماده باش هستند

وی با بیان اینکه تاکنون بیش از 125 مجوز برای کاندیداهای جایگاه و موکب های صلواتی صادر شده است، بر رعایت پروتکل های بهداشتی در محل های توزیع نذورات و جایگاه های صلواتی تاکید کرد.

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری قم ادامه داد: پیشگیری از کرونا یک وظیفه همگانی است و تمهیدات و آموزش های لازم در این زمینه توسط نهادهای ذیربط انجام شده است.

وی با تاکید بر اینکه برای حفظ نظم، نظافت و رعایت اصول ایمنی و ترافیکی، محیط بانان باید در امر نظافت، نظافت و حفظ امنیت و ایمنی اماکن مربوطه مشارکت داشته باشند، افزود: همچنین بیش از 260 دستگاه ماشین آلات مکانیزه شهر و خدمات موتوری. در مناطق، ایجاد مخازن تهویه، توزیع کیسه های پلاستیکی مقوایی و زباله متناسب با جمع آوری و انتقال زباله های شهری از مساجد، تقاها، هیئات مذهبی و جایگاه های نماز در ایام محرم و صفر به ویژه ایام تاسوعا و عاشورای حسینی.

اصفهانیان مقدم ابراز امیدواری کرد با مشارکت و تعامل شهروندان و متولیان امر با خادمان مردم در شهرداری امسال شاهد شهری منظم و پاک در این ایام باشیم.

وی از نمایش بیش از 80 بنر و پرچم در سطح هشت منطقه به ویژه در اطراف حرم کریمه اهل بیت(ع) و میدان آستانه توسط سازمان زیباسازی خبر داد و گفت: تاکنون بیش از 200 هزار متر پارچه انجام شده است. ، پرچم ها و پرچم های مشکی از مناطق هشت گانه شهرداری توزیع شد که برای ایام محرم و صفر تهیه و نصب شد.

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری قم یادآور شد: اهدا و نصب 100 عدد پایه و پرچم در مقابل تکایا و هیئات مذهبی در ایام محرم و صفر امسال انجام شد و تمامی 32 پر و جلوه و المان نجومی آن انجام شد. نصب شده در سطح مناطق هشت گانه با ایام محرم و صفر تغییر و فعال می شود.

  راهپیمایی های مشهد همیشه در کشور زبانزد بوده است

دیدگاهتان را بنویسید