هندبال پسران ایران پایان کار تیم ملی جوانان در مسابقات قبرس با 4 برد

تیم ملی هندبال جوانان شفنا ایران در مسابقات قبرس با 4 برد و عنوان قهرمانی به کار خود پایان داد.

به گزارش شفقنا ورزشی و به نقل از روابط عمومی فدراسیون هندبال، تیم ملی هندبال نوجوانان ایران که برای آمادگی هرچه بهتر برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا راهی مسابقات تدارکاتی قبرس شده بود، عنوان نخست این مسابقات را کسب کرد. مسابقات، با چهار برد.

تیم ملی ایران در اولین دیدار این دوره از مسابقات موفق شد قبرس را شکست دهد و در دومین دیدار ازبکستان را شکست دهد.

تیم ملی هندبال نوجوانان ایران در ادامه این مسابقات مقابل نماینده صربستان به برتری رسید و با پیروزی در آخرین دیدار خود مقابل ازبکستان با چهار برد عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.

امیرحسین مسعودنیا، مهدی درینی، صابر حیدری، مهدی مرادی، هادی حاجه سلیمی، ایلیا گلی، بنیامین کدوردیان، علی حیدریان، امیرحسین کرمی، آریا مژگان، شایان فرستنژاد، حسین حیدریان، امیرمحمد پورکاسمی، علی امیر ابیایی ، ماهان دولتها، مهرشاد دانشی، امیرعباس زارعی، ابوالفضل رهشناس اعضای تیم ملی هندبال جوانان ایران برای حضور در مسابقات تدارکاتی قبرس هیئتی را تشکیل دادند.

مهدی آهوان (مدیر فنی)، مجید پارسایی (سرپرست)، مجید رحیمی زاده (سرمربی)، حمید ربانی کیا (مربی) و رضا سرسنقی (ماسور) کادر فنی تیم ملی هندبال جوانان ایران را در این مسابقات تدارکاتی تشکیل دادند.

تیم ملی هندبال جوانان ایران خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا 2022 به میزبانی منامه بحرین آماده می کند. تیم ملی ایران در مرحله گروهی مسابقات قهرمانی آسیا به ترتیب به مصاف تیم های کره جنوبی، هند، ازبکستان و بحرین می رود.

  در تیراندازی در کلیسایی در آمریکا یک نفر کشته و دو نفر مجروح شدند

دیدگاهتان را بنویسید