نشست مشورتی فرماندهی انتظامی گیلان با مدیران ارشد رسانه ای گیلان برگزار شد

به گزارش خبرگزاری موج گیلان، سردار عزیزالله ملکی صبح امروز در دیدار با مدیران رسانه ها و خبرنگاران حاضر در سالن اجتماعات ناجا با تسلیت ایام تاسوعا و عاشورای حسینی گفتند: همچنین سالروز شهادت شهید صارمی و از اصحاب رسانه گیلان به دلیل همکاری خوب با لشکری ​​گرامی باد. پلیس گیلان من قدردانی می کنم.

وی با بیان اینکه پلیس به تنهایی نمی تواند امنیت پایداری را در جامعه ایجاد کند، افزود: با انتقادات سازنده رسانه های گیلان سعی در اصلاح کاستی ها داشته ایم.

فرمانده نیروی انتظامی استان گیلان با بیان اینکه در گیلان بیشترین تعامل بین پلیس و اقشار مختلف جامعه وجود دارد، گفت: پل ارتباطی پلیس با مردم رسانه ها هستند و در چند ماه اخیر ما توانسته اند به درخواست ها پاسخ دهند و استان در سطح ملی آرامش داشته است.

ملکی با اشاره به زحمات و جانفشانی های نیروی انتظامی استان گیلان در ایام عید گفت: همه همکاران پلیس شبانه روز در محل حضور دارند و در ایام نوروز روزهای آرامی را در تجمعات و رفت و آمدها داشتیم.

وی بر ارتباط پلیس و رسانه ها تاکید کرد خبرنگاران وی بیان کرد: ارتباط و تعامل با رسانه ها باعث موفقیت بیشتر پلیس در انجام ماموریت های خود می شود.

فرمانده نیروی انتظامی استان گیلان از اصحاب رسانه خواست تا تعامل خود را با پلیس گیلان تا پایان سال ادامه دهند و تصریح کرد: تمام تلاش ما این است که مردم از امنیت روانی خوبی برخوردار باشند، این امر باعث شده تا یک فقره سرقت در استان داشته باشیم. 3 سال نبود طلافروشی به خاطر همین امنیت و آرامش است که بیشتر آن به دلیل تعامل خوب پلیس و رسانه است.

  فرهنگ مقابله با زلزله در خانواده ایرانی با آموزش دانش آموزان در مدارس نهادینه شده است

ملکی با اشاره به آمادگی 100 درصدی نیروی انتظامی در ایام محرم گفت: متأسفانه فرصت بسیار کمی برای عزاداری داریم اما تمام تلاش خود را می کنیم تا عزاداران اباعبدالله در آرامش و امنیت کامل به عزاداری بپردازند. افتخار ما این است که در این ایام به عزاداران اباعبدالله خدمت کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید