مجمع جهانی بیداری اسلامی حمله اسرائیل به غزه را محکوم کرد

شفقنا- مجمع جهانی بیداری اسلامی با صدور بیانیه ای اقدامات جنایتکارانه و وحشیانه رژیم صهیونیستی در فلسطین و غزه را محکوم کرد.

به گزارش شفقنا، مجمع جهانی بیداری اسلامی با صدور بیانیه ای اقدامات جنایتکارانه و وحشیانه رژیم صهیونیستی در فلسطین و غزه را محکوم کرد و تاکید کرد که تنها راه خروج امت اسلامی از بحران ها و تهدیدها علیه مردم مظلوم منطقه است. با رویکرد مقاومت است و همه کشورهای اسلامی باید در خدمت فلسطین باشند و هرگونه عادی سازی روابط با این رژیم را محکوم کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فلسطین، مجمع جهانی بیداری اسلامی در بیانیه خود تاکید کرد: از ملت ها، نخبگان و مجامع بین المللی می خواهیم تا بر اساس اصل دفاع مشروع در برابر اشغالگری و تروریسم، برای تامین امنیت مردم فلسطین اقدام کنند. رژیم صهیونیستی

در این بیانیه آمده است که مجمع جهانی بیداری اسلامی شهادت تیسیر الجباری رئیس گروه های نظامی منطقه قدس شمالی جهاد اسلامی و منطقه قدس شمالی را به تمامی آزادی خواهان جهان به ویژه امت اسلامی تسلیت می گوید. تعدادی دیگر از مجاهدین و یک دختر پنج ساله فلسطینی.

در بیانیه مذکور آمده است که بدون شک دفاع از خود در برابر تجاوزات و اقدامات تروریستی این رژیم حق مشروع ملت فلسطین و گروه های مقاومت است و جنایت دشمن صهیونیستی علیه غزه قطعا بی پاسخ نخواهد ماند و مقاومت به روشی که توسط راهنماهای او تعیین شده است پاسخ داده خواهد شد.

در بیانیه خود ضمن محکوم کردن هرگونه سازش با رژیم صهیونیستی از سوی برخی از سران کشورهای اسلامی و همچنین محکومیت حمله وحشیانه و اقدام جنایتکارانه رژیم آپارتاید صهیونیستی در غزه و کشتار فرماندهان مقاومت و جمعی از مردم بی دفاع فلسطین، گفت: مسئولیت این جنایت و عواقب تجاوز را برعهده دارد و حمله این رژیم به فلسطین و غزه را تماماً علیه رژیم اشغالگر قدس می داند و تأکید می کند که تنها راه برون رفت امت اسلامی از بحران ها و تهدیدها، مقابله با ملت مظلوم است. در منطقه رویکرد مقاومت است و همه کشورهای اسلامی باید در خدمت آرمان فلسطین و هرگونه محکومیت عادی ایجاد رابطه با این رژیم باشند.

  رویکرد موفق شهرداری کوم در توسعه فضای سبز در سال های اخیر

مجمع جهانی بیداری اسلامی با تأکید بر دستاوردهای افتخارآمیز الگوی مقاومت قهرمانانه، مبارزه برای آزادی فلسطین را محور وحدت همه ملت‌های مسلمان و آزادی‌خواه دانسته و از همه ملت‌ها، نخبگان و سازمان‌های بین‌المللی می‌خواهد تا امنیت را تامین کنند. برای ملت فلسطین بر اساس اصل دفاع مشروع، اقدام علیه اشغالگری و تروریسم رژیم صهیونیستی و جلوگیری از جنایات و جنایات وحشیانه در فلسطین به دلیل نژادپرستی، سرکوب، قتل، زندان، محرومیت گسترده و تلاش برای تحقیر ملت مظلوم فلسطین هر روزه و تروریسم رژیم غاصب ریشه همه ناآرامی ها در فلسطین است.

دیدگاهتان را بنویسید