ما سورپرایزهای بزرگی برای ساکنان داریم. سخنگوی جهاد اسلامی در کرانه باختری مطرح کرد

به گزارش شفقنا، طارق عزالدین شامگاه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: گردان های قدس به صورت برنامه ریزی شده و با تاکتیک های نظامی و راهبردی پاسخ طبیعی خود را به تجاوزات متجاوزان جنایتکار می دهند، اما چگونگی این کار را فاش نمی کنند. پاسخ هم اکنون انجام خواهد شد.”

وی افزود: امروز این پاسخ با ضربات مشخص انجام می شود و ما با درگیری مواجه هستیم که می تواند طولانی شود و برگ برنده های زیادی برای تحت فشار قرار دادن دشمن داریم که در دست گردان های قدس است. “

عزالدین گفت: دشمن صهیونیستی به خوبی می داند که گردان های قدس شگفتی های بزرگی دارند و به همین دلیل میانجی مصری را برای آغاز مذاکرات برای پایان دادن به عملیات مقاومت تحت فشار قرار می دهند.

وی تصریح کرد: دشمن می خواهد درگیری را در این سطح متوقف کند تا از پیروزی های بیشتر مقاومت جلوگیری کند، هرچند این پایداری مقاومت و ملت پیروزی بزرگی محسوب می شود.

این عضو برجسته جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: حمله روز جمعه به غزه بی احترامی به میانجی مصری تلقی شد که رایزنی های فشرده برای جلوگیری از وخامت اوضاع داشت.

عزالدین افزود: میانجی مصری اطمینان می داد که اوضاع در حال آرام شدن است، اما ماهیت اشغالگری صهیونیستی فریبکاری و تقلب است و برای منافع خود حاضر است متحدان خود را فریب دهد.

وی افزود: این اقدام اشغالگران میانجی مصری را ناامید کرده است اما با شناختی که از دشمن داریم هرگز خود را از دسیسه های اشغالگران در امان ندانسته ایم و نخواهیم کرد.

عزالدین تصریح کرد: تماس ها نه از سوی طرف مصری و نه از سوی نمایندگان سازمان ملل قطع نشده است و همچنان ادامه دارد، اما صحبت درباره آتش بس و پرداختن به جزئیات آن زود است و تنها هدف ما پاسخگویی همه جانبه به این تجاوز است. قدرت ما .

  بیش از 22 هزار زائر ایرانی وارد عربستان شده اند

وی گفت: دشمن می داند که اگرچه حمله را او آغاز کرد، اما گردان های قدس حرف آخر را می زنند.

سخنگوی جنبش جهاد اسلامی کرانه باختری گفت: با سایر گروه های مقاومت هم عقیده هستیم و از ابتدای عملیات در جریان جزئیات قرار گرفته اند و ما نیز موضع خود را پس از دستگیری شیخ بسام آل به اطلاع آنها رسانده ایم. -سعدی اعلام کردیم

عزالدین افزود: به آنها اعلام کردیم که تصمیم داریم در برابر این جنایت سکوت نکنیم و امروز با هماهنگی سایر گروه های مقاومت وارد این نبرد شدیم.

وی گفت: همه گروه ها در این نبرد متحد هستند و گردان های قدس تیغه این نبرد هستند و هرکس بخواهد به این مقاومت بپیوندد و در این نبرد شرکت کند، این شرکت برای او افتخار و افتخار محسوب می شود.

عزالدین تصریح کرد: تشکیل رژیم صهیونیستی در اراضی فلسطین بر اساس قتل و جنایت و کشتار ملت فلسطین بود و اکنون نیز تلاش می کند با نظامی، خون فلسطینی ها، کشتار غیرنظامیان به دستاوردهای سیاسی دست یابد. و بمباران زیرساخت ها و کشتن زنان و کودکان و این بزرگترین کاری است که او می تواند انجام دهد.

وی گفت: دشمن می داند که در غزه هدف خاصی ندارد و می داند که نمی تواند مقاومت را از بین ببرد و در غزه به موفقیت نظامی دست پیدا کند، زیرا غزه شرایط بسیار سخت تری را پشت سر گذاشته و مقاومت کرده و امروز هم ایستاده است.

یکی از اعضای برجسته جنبش جهاد اسلامی گفت: مقاومت ادامه دارد و گردان‌های قدس ثابت می‌کنند که تمام جنگ‌های گذشته تأثیری بر قدرت مقاومت نداشته است و آماده است در یک نبرد طولانی شرکت کند و توان دشمن را از بین ببرد.

  تهیه و زیربنای اراضی الحاقی به عهده مالکین است

عزالدین با بیان اینکه مقاومت تاکتیک های خوبی برای استفاده از تجهیزات در زمان و مکان مناسب دارد، افزود: میزان و نوع تسلیحات و تجهیزات مورد استفاده مقاومت در چارچوب سیاست صبر راهبردی است.

وی افزود: اشغالگران باید بدانند که نبرد طولانی است و مقاومت این فرصت را دارد که با آنها وارد نبرد فرسایشی شود و این دشمن تا پایان اشغال سرزمین ما آرام نخواهد گرفت.

وی بیان کرد: اطمینان داریم گردان های قدس با توجه به تجربه و توانی که دارند، توانایی ارسال پیام های مهم به دشمن را دارند و می توانند آنها را به میدان فرسایش بکشانند و شعله مقاومت را در این سرزمین مقدس روشن نگه دارند.

عزالدین افزود: چند روز پیش با حمله متجاوزان به قرارگاه جنین و دستگیری شیخ بسام السعدی، گردان های قدس برای پاسخ به این تجاوز، آمادگی کامل رزمی را اعلام کردند.

وی تصریح کرد: گردان های قدس بدون شلیک یک گلوله در مناطق اشغالی مقررات منع رفت و آمد را اعلام کردند و شهرک نشینان مجبور شدند وارد پناهگاه ها شوند یا به مدت 4 روز در اطراف و نزدیک کانکس ها بمانند.

سخنگوی جنبش جهاد اسلامی کرانه باختری با بیان اینکه متجاوزان بدون شلیک حتی یک گلوله در ترس باقی ماندند، افزود: این معادله رعب و وحشت دستاورد بزرگی است که گردان های قدس در سرزمین های اشغالی به دست آورده اند. اولین پیروزی قبل از آغاز نبرد بشه است.

عزالدین افزود: به همین دلیل دشمن می خواست با کشتن فرماندهان گردان های قدس شکست خود را جبران و پاسخ دهد.

وی افزود: این ترس‌آفرینی ثابت می‌کند که ما واقعا ابزاری برای پاسخ دردناک به اشغالگران داریم.

عزالدین گفت: تا زمانی که گردان های قدس وجود دارد، این معادله وحشت نیز وجود دارد و دشمن تا زمانی که اراده مقاومت را نپذیرد در این وضعیت باقی خواهد ماند.

  سخنگوی دولت: از فردا تلاش برای به نتیجه رسیدن بودجه آغاز می شود.

وی تصریح کرد: اگر مطالبه مقاومت پذیرفته نشود، مقاومت ادامه خواهد داشت و اشغالگران بدانند که گردان های قدس در کمین مرزهای نوار غزه هستند و مقررات منع رفت و آمد در شهرهای اطراف نوار غزه از ترس مقاومت ادامه خواهد داشت. اعتصاب می کند.”

این عضو برجسته جنبش جهاد اسلامی با بیان اینکه اشغالگران به خوبی می دانند که صبر و تحمل ملت ما از آنها بیشتر است، گفت: اشغالگران عادت ندارند مدت زیادی در ترس زندگی کنند، به همین دلیل همیشه در ترس و وحشت زندگی می کنند. برای پایان دادن به مناقشه به میانجی ها مراجعه کنید.میانجی ها عجله دارند.

عزالدین افزود: ملت ما صاحب سرزمین و صاحب تصمیم است و از حقوق و سرزمین خود دفاع می کند، اما شهرک نشینان صهیونیست نمی توانند این فشار را تحمل کنند و مدت طولانی در پناهگاه ها زندگی می کنند، بنابراین دشمن بدتر از گذشته است. با بدتر شدن اوضاع و کسب دستاوردهای بیشتر برای مقاومت، او به دنبال پایان دادن به درگیری است.

وی افزود: معادله وحشت و منع آمد و شد ادامه خواهد داشت و در یک لحظه به سوی تمامی شهرهای اشغالی موشک شلیک می شود و این امر به تداوم این وضعیت و حالت رعب و وحشت منجر می شود.

عزالدین افزود: اگرچه کرانه باختری در شرایط سخت امنیتی و نظامی و مشت آهنین صهیونیست ها و سازمان های خودگردان قرار دارد، اما گردان های قدس در زمان مناسب وارد این مناطق شده و به این تجاوزات پاسخ می دهند و کاری از پیش نمی برند. از پاسخ صحیح آنها جلوگیری کنید.

از شامگاه جمعه مناطق مختلف نوار غزه شاهد حملات رژیم صهیونیستی بود که در جریان آن دست کم 15 نفر کشته و 114 نفر زخمی شدند.

دیدگاهتان را بنویسید